
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny, stredne tvrdý
-15 %264,4 €
311 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
180×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny, stredne tvrdý
584 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny, stredne tvrdý
-15 %390,2 €
459 €
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Rozmery 90×200 cm
Vybraná varianta:Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
História cien
- 28. 4. 2026 - 264,4 €
- 24. 4. 2026 - 264,4 €
- 22. 4. 2026 - 311 €
- 30. 7. 2025 - 299 €
- 25. 7. 2025 - 257 €
- 15. 7. 2025 - 299 €
- 11. 7. 2025 - 257 €
- 20. 6. 2025 - 299 €
- 20. 6. 2025 - 248 €
- 6. 6. 2025 - 299 €
- 23. 5. 2025 - 254 €
- 20. 5. 2025 - 254,15 €
- 16. 5. 2025 - 254 €
- 9. 5. 2025 - 266 €
- 4. 5. 2025 - 299 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Matrac Memory Luna kombinuje pevnú podporu taštičkových pružín s komfortnou vrstvou pamäťovej a studenej peny na každej strane. Výsledkom je matrac, ktorý sa prispôsobí každému záhybu tela vďaka adaptívnemu zónovaniu, poskytne stabilnú oporu a pokročilú ventiláciu. Vrchná vrstva z pamäťovej peny reaguje na telesné teplo a tlak, čím znižuje napätie v ramenách, chrbte aj bokoch. Vďaka jemnému antidekubitnému efektu je ideálny na prevenciu otlakov a preležanín. Spodná vrstva zo studenej peny prináša potrebnú pevnosť a vzdušnosť a zaisťuje dlhú životnosť matraca. Taštičkové pružiny poskytujú vynikajúcu oporu tela. Vďaka tomu, že každá pružina reaguje samostatne, zaisťuje lepšie rozloženie váhy a minimalizuje prenos pohybu. Preto je ideálny pre páry, ktorým poskytne pokojnejší a komfortnejší spánok. Postranné perforácie zaisťujú lepšie prúdenie vzduchu, čo výrazne zvyšuje jeho ventilačné schopnosti. V kombinácii s pružinami tak matrac zabraňuje vzniku vlkosti i plesní a prispieva k hygienickému a sviežemu spánkovému prostrediu. Poťah matraca je snímateľný a vďaka obsahu striebra je hypoalergénny a antibakteriálny. Termoregulačné vlastnosti navyše pomáhajú udržať konštantnú teplotu tela počas spánku. Prebytočné teplo absorbuje a tým bráni prehriatiu a poteniu. V chladných mesiacoch naopak zabraňuje strate tepla. Matrac bol vyrobený v ČR, je balený vo vákuovom balení a certifikovaný podľa OEKO-TEX®. Dobré vedieť: Matrac je dodávaný zabalený vo vákuu, a preto je dôležité ho pred použitím rozbaliť a nechať aspoň 24 hodín len tak ležať na hladkom povrchu. Pre zachovanie optimálneho stavu matraca je nutné ho rozbaliť do týždňa od obdržania a pravidelne otáčať. Rozmery matraca sa môžu pohybovať v rámci odchýlky +/- 2 cm.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Výplň | HR pena, Pamäťová pena |
|---|---|
| Snímateľný poťah | Ano |
| Zdravotné | Ano |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Farba | Biela |
| Hustota studenej peny | 33 kg/m³ |
| Hustota pamäťovej peny | 40 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Typ podkladu | Vhodný pre latkový rošt |
| Spôsob doručenia matraca | Zrolovaná |
| Výška jadra matraca | 12.5 cm |
| Hrúbka | 21 cm |
| Poloha spania | Na boku/striedanie polôh/na chrbe/na bruchu |
| Váha | 17 kg |
| Rozmer | 90x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vlastnosti matraca | Odnímateľný poťah/zónový/antialergický/termoregulačný |
| Typ matraca | Pružinový |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Memory Luna |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 320 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Stredne tvrdý penový matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, antidekubitný, penový
Skladom
Matrac Comfort Aloe Vera EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Obojstranný penový matrac Lecco 160 160x200 cm
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 180x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
180×200 cm, zdravotný, s výplňou z PUR peny
Skladom
Tvrdý/stredne tvrdý penový obojstranný matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Tropico Tropico Klára Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Obliečka na matrac Ekonomik EMI, 140x200 26 cm
140×200 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Matrac Fenix Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Vrchný matrac Topper NAP
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Matrac Memory Extra EMI, 80x190
SkladomDoprava zadarmo
Pristielkový matrac PUR pena 90 x 200 x 4 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, stredne tvrdý
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
Matrac Dormeo Aloe Vera
Penový, s poťahom Aloe Vera

Matrac detský Baby Exclusive TiaHome - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Venus Dormisan, 80x195
Penový
Doprava zadarmo
INTERMEDIC SK Matrac 90x200 H4 s poťahom Aloe Vera – tvrdý, ortopedický, antialergický
90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Mercury Lavanda Dormisan, 80x190
Doprava zadarmo
Tropico Tropico Latex Supreme Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, latexový
SkladomDoprava zadarmo
Vrchný matrac 180 x 200 cm, 7 zón, pamäťová pena
7×180×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matrac Uranus Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac Economy Tulip 17cm TiaHome - 95x200cm
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
Matrac Saturn Dormisan, 80x195
Zdravotný
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 10 Penový matrac z kvalitnej PUR peny Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Sirius Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Matrac Memory Lavender EMI, 80x190
80×190 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Doprava zadarmo
Matrac detský Baby Basic DreamBed - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Jupiter Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm Tiahome - 180x200cm
80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm EMI, 180x200 cm
180×200 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 1+1, 10cm Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Klasik lux Rozmer: 120 x 200 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, sendvičový
SkladomDoprava zadarmo
Tropico Tropico Swisslab Active Rozmery 80x200
26×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Biely tvrdý futónový matrac 90x200 cm Basic – Karup Design
90×200 cm, penový, extra tvrdý
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom







