
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
21×90×200 cm, zdravotný, taštičkový, pružinový
242 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
21×200×200 cm, zdravotný, taštičkový, pružinový
489 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 140x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
21×140×200 cm, zdravotný, taštičkový, pružinový
345 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 180x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
21×180×200 cm, zdravotný, taštičkový, pružinový
424 €

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 160x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
21×160×200 cm, zdravotný, taštičkový, pružinový
380 €
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
Rozmery 21×200×200 cm
Vybraná varianta:Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 484 €
História cien
- 31. 5. 2026 - 489 €
- 22. 5. 2026 - 489 €
- 5. 5. 2026 - 484 €
- 29. 4. 2026 - 474 €
- 30. 7. 2025 - 444 €
- 25. 7. 2025 - 382 €
- 15. 7. 2025 - 444 €
- 11. 7. 2025 - 382 €
- 20. 6. 2025 - 444 €
- 20. 6. 2025 - 369 €
- 6. 6. 2025 - 444 €
- 23. 5. 2025 - 377 €
- 20. 5. 2025 - 377,4 €
- 16. 5. 2025 - 377 €
- 9. 5. 2025 - 390 €
- 9. 5. 2025 - 215 €
- 4. 5. 2025 - 444 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Doprajte si pohodlie s matracom Dream Essence, ktorý spája osvedčenú pružinovú konštrukciu s modernými penovými materiálmi. Vďaka použitiu taštičkových pružín sa matrac prispôsobí každej časti tela, zatiaľ čo PUR pena zaistí mäkkosť a oporu tam, kde je potreba. Povrch matraca je rozdelený do adaptívnych zón, vďaka ktorým majú ramená, bedrá a nohy presne takú mieru podpory, akú si zaslúžia. Postranné perforácie zaisťujú lepšie prúdenie vzduchu, čo výrazne zvyšuje jej ventilačné schopnosti. V kombinácii s pružinami tak matrac zabraňuje vzniku vlkosti aj plesní a prispieva k hygienickému a sviežemu spánkovému prostrediu. Poťah matraca je snímateľný a možno ho prať na 40 °C. Jeho termoregulačné vlastnosti navyše pomáhajú udržať konštantnú teplotu tela počas spánku. Prebytočné teplo absorbuje a tým bráni prehriatiu a poteniu. V chladných mesiacoch naopak zabraňuje strate tepla. Dream Essence má strednú tuhosť, ktorá je ideálnym kompromisom medzi komfortom a oporou. Matrac bol vyrobený v ČR a spĺňa štandard OEKO-TEX®. Dobré vedieť: Matrac je dodávaný zabalený vo vákuu, a preto je dôležité ho pred použitím rozbaliť a nechať aspoň 24 hodín len tak ležať na hladkom povrchu. Pre zachovanie optimálneho stavu matraca je nutné ho rozbaliť do týždňa od obdržania a pravidelne otáčať. Rozmery matraca sa môžu pohybovať v rámci odchýlky +/- 2 cm.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 21 cm |
Parametre
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Pružinový |
| Typ pružín | Taštičkové |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Počet zón | 5 |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Farba | Biela |
| Hustota pur peny | 25 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Typ podkladu | Vhodný pre latkový rošt |
| Spôsob doručenia matraca | Zrolovaná |
| Výška jadra matraca | 12.5 cm |
| Hrúbka | 21 cm |
| Určenie matraca | Partnerský matrac |
| Poloha spania | Na chrbe/na boku/striedanie polôh/na bruchu |
| Váha | 33 kg |
| Rozmer | 200x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vlastnosti matraca | Zónový/odnímateľný poťah/termoregulačný |
| Typ matraca | Pružinový |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Dream Essence |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 150 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Výrobca | Bonami Essentials |
Podobné produkty

Tvrdý/stredne tvrdý penový obojstranný matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
21×90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×90×200 cm, antidekubitný, zdravotný
SkladomDoprava zadarmo
Obojstranný penový matrac Lecco 160 160x200 cm
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevočal Poťah Lyocell Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, výška, so snímateľným poťahom
Skladom
Pristielkový matrac PUR pena 90 x 200 x 4 cm
4×90×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Matrac Dormeo Aloe Vera
Zdravotný, penový, tvrdý

Pružinový matrac Polaris 160x200 cm
16×160×200 cm, pružinový, bonelový
Skladom
Vrchný matrac Topper NAP
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevočal Podložka Anna Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, s výplňou z PUR peny, výška
Skladom
Drevočal Poťah Medicott Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, zdravotný, so snímateľným poťahom
Skladom
Matrac detský Baby Exclusive TiaHome - 60X120cm
8×60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm Tiahome - 180x200cm
180×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Tropico Tropico Latex Supreme Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, latexový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac detský Baby Basic DreamBed - 60X120cm
6×60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Drevočal Poťah Aloe Vera Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, zdravotný, výška
Skladom
Matrac Dormeo iMemory Silver
Zdravotný, penový, tvrdý

Materasso Penový matrac Klasik lux Rozmer: 120 x 200 cm
18×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Drevočal Matracový chránič Veľkosť: 200 x 90, Poťah: Úplet
90×200 cm, mäkký, výška
Skladom
Matrac Economy Tulip 17cm TiaHome - 95x200cm
17×95×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Tropico Tropico Klára Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Drevočal Poťah Úplet Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, výška, so snímateľným poťahom
Skladom
Matrac Dormeo Fresh Prima Silver
Penový, pružinový, z pamäťovej peny

INTERMEDIC SK Matrac 90x200 H4 s poťahom Aloe Vera – tvrdý, ortopedický, antialergický
15×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 10 Penový matrac z kvalitnej PUR peny Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Comfort Quattro Aloe Vera Tiahome - 80x190cm
21×80×190 cm, zdravotný, penový
Skladom
Tropico Tropico Swisslab Active Rozmery 80x200
200×80×25 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 1+1, 10cm Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Mlily Manchester United Supreme Hybrid
Taštičkový, pružinový, z pamäťovej peny

Vrchný matrac Topper ZEN
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Tropico Tropico Swisslab Prestige Gel Rozmery 90x200
24×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Drevočal Poťah SilverGuard Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, zdravotný, výška
Skladom
Materasso Penový matrac Seriál Rozmer: 160 x 200 cm, Výška: 12 cm
12×160×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom



