









Rozmery 17×21×62 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kontajner s truhlicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 60x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 62 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 62 cm |
| Výrobca | AMADEA |

17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×21×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
11×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Drevená
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom


Drevený
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom

Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Nástenný, drevený, analogový
Skladom
Drevený, dezertné príbory
Skladom
