









Rozmery 18×21×62 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 62x21x18cm. Vnútorné rozmery 58x18x18 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 62 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 62 cm |
| Výrobca | AMADEA |

18×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
40×80×40 cm, drevený, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×21×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
17×21×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
30×60×30 cm, drevený, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×80×17 cm, vonkajší, klasický
Na odoslanie o 6 dní
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
Izbový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Skladom

Anjel, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom

Drevený
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený, dezertné príbory
Skladom
39×29 cm, drevená
Skladom
Drevená
Skladom
Drevený
Skladom
Drevená
Skladom