








Rozmery 18×62×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 62x21,5x18cm. Vnútorné rozmery 58x17,5x18 cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
| Šírka: | 62 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Samozavlažovacie | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Hnedá |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 62 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 62 cm |
| Výrobca | AMADEA |

18×62×21 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
30×37×37 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×15×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Ratanový, vonkajší, prútený
SkladomDoprava zadarmo
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×47×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
24×32×32 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
24×32×32 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
14×48×17 cm, prútený, izbový
Skladom
Kamenný, izbový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom