













Najlepšia cena za posledných 30 dní: 43,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo PEKKA je moderné a elegantné riešenie osvetlenia, ktoré sa dokonale hodí do rôznych štýlov interiéru. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom, v ktorom je biela matná sklenená guľa kombinovaná s prírodným drevom. Svietidlo je vhodné do rôznych priestorov. Svietidlo PEKKA je ideálne do obývačky, jedálne alebo spálne, dodá teplo a útulnosť každému interiéru.
| Hlavný materiál | Sklo, Drevo |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Biela |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 11 cm |
| Šírka svietidla | 124 cm |
| Výška svietidla | 11 cm |
| Plu kód | 03282774759 |
| Materiál | Sklo, Drevo |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | G9 |
| Výkon | 8 W |
| Kolekcia | Pekka |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, okrúhly
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
⌀ 45 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 3 dni
Kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň