Porovnajte ceny od 100,3 € do 105,81 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Lucco1, 1x jantárové sklenené tienidlo, g
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 100,3 € do 105,81 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 103,1 €
- 15. 1. 2026 - 103,1 €
- 7. 12. 2025 - 98 €
- 26. 5. 2026 - 103,1 €
- 15. 1. 2026 - 103,1 €
- 7. 12. 2025 - 92,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Elegantné závesné svietidlo zo série LUCCO kombinuje novodobý dizajn a funkčnosť v štýlovom prevedení. Model s jantárovým skleneným tienidlom a kvalitnou kovovou konštrukciou vnáša do interiérov hrejivú atmosféru a jemnú eleganciu. Svietidlo poskytuje príjemné teplé svetlo s farebnou teplotou 3000 K a kompaktnou výškou 395 mm. Svetelný výkon na úrovni 1478 lm a široký uhol svietenia 120° zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Perfektná voľba pre obývacie izby , jedálne aj komerčné priestory . Nastaviteľná výška závesu umožňuje flexibilné prispôsobenie svietidla priestoru. Kovová a sklenená konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a intuitívna montáž umožňuje rýchlu inštaláciu. Kolekcia LUCCO je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderné, funkčné a estetické osvetlenie.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 55-175 cm |
| Šírka svietidla | 15 cm |
| Hĺbka svietidla | 15 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 15 cm |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Svietivosť | 1478 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693714187 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 13 W LED |
| Kolekcia | Lucco |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Karbon, 1x tmavobéžové hliníkové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Beta, 1x zlaté/biele kovové tienidlo, (fi 35cm), w
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Empoli, 1x LED 55w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Orientálne závesné svietidlo biele s ratanom 3-svetlo obdĺžnikové - Akira
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
Závesné svietidlo Karbon, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Reality Tilda závesné osvetlenie biela r30661031 RER30661031
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Skladom
Závesné svietidlo Karbon, 1x béžové kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Pastelo, 2x béžové kovové tienidlo, o
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Juta, 1x jutové/biele textilné tienidlo, w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Tela, 1x ratanové/transaprentné sklenené tienidlo, (fi 20cm), drevo
Drevený, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Juta, 1x jutové/biele textilné tienidlo, lp, w
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Hudson, 1x biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Paulmann 79767 - 1xE27/15W Závesné svietidlo na lankách LAVEA 230V biele
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesná lampa Carera Cromo S
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo biele s bielym tienidlom 50 cm - Combi 1
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Pastelo, 1x béžové kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
GLOBO 15098 - Závesné svietidlo PYRA 1xE27/60W/230V
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Diego 1, biele telo svietidla
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Elegance, 1x textilné tienidlo (výber zo 6 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), g
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vidar, 1x drevené/biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo biele - Tuba Small
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné svietidlo Mediolan, 1x biele/zlaté textilné tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie), (fi 40cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vaso, 1x biele sklenené tienidlo, (fi 15cm), w
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Závesne svietidlo Florence 1, 6x biele sklenené tienidlo, W
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Arche, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Nuvola, 1x drôtené tienidlo (výber z 2 farieb), (výber zo 4 tvarov tienidla)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Luster na lankách NATIA 1xE27/60W/230V, priemer 45 cm, krémový
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Umberto, 1x biele drôtené tienidlo
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené azúrové stropné svetlo Dany - Ø15 * 151cm
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Mint, 1x biele keramické tienidlo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Bilo, 1x biele kovové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom




