











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 34,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo NOVA je moderné závesné svietidlo ideálne do rôznych priestorov. Jeho jednoduchý tvar a elegantný dizajn zaisťujú, že sa bez problémov hodí do minimalistických aj klasickejších interiérov. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť a estetický vzhľad. Ideálne pre obývacie izby, jedálne a spálne, poskytuje teplé a príjemné svetlo a vytvára útulnú atmosféru.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Biela |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 40 cm |
| Šírka svietidla | 88 cm |
| Výška svietidla | 40 cm |
| Plu kód | 03282775145 |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Materiál | Textília, PVC |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Kolekcia | Nova |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Drevený, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň