


















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 83,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia svietidiel FANO je stelesnením minimalizmu zmiešaného s eleganciou. Každé svietidlo zo série vyniká čistými líniami a jemnou kombináciou prírodného dreva. Jednoduché kužeľové tienidlo harmonicky rozptyľuje svetlo a prepožičiava jemnú atmosféru, ktorá zvýrazňuje modernosť bez nadmerných ozdôb. Ideálne pre tých, ktorí oceňujú diskrétnu prítomnosť dizajnu a túžia dodať svojim priestorom pocit ľahkosti a sviežosti. FANO je kolekcia, ktorá sa hodí kamkoľvek, od útulnej kaviarne až po priestranný loft.
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Štýl | Škandinávsky, Industriálny |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 34 cm |
| Šírka svietidla | 120 cm |
| Výška svietidla | 34 cm |
| Plu kód | 03282772748 |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Kolekcia | Fano |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Do kuchyne, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 1 deň
Drevený, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo