




Rozmery 75×150×185 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rohový písací stôl Ovida 1D3DRWS je ideálnym riešením pre každú detskú izbu alebo kanceláriu. S jeho moderným vzhľadom a tmavou farbou craft tobaco / matera prinesie do interiéru štýl a eleganciu. Tento nábytok je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Stôl má rozmery 150 cm na šírku, 75 cm na výšku a 185 cm na hĺbku, čo poskytuje dostatok priestoru pre prácu alebo štúdium. Jeho ľavá orientácia umožňuje flexibilné umiestnenie v miestnosti. Stôl je dodávaný v demonte, jeho montáž vyžaduje zručnosť. Ovida 1D3DRWS ponúka praktické úložné priestory - tri zásuvky na ľavej strane a jednu skrinku s dvierkami na pravej strane. Skrinka obsahuje aj jednu poličku pre ešte lepšiu organizáciu vašich potrieb. Vďaka sektorovému prvku môže byť tento stôl súčasťou väčšej zostavy nábytku. Údržba stola je jednoduchá, stačí ho utierať navlhko. Tento produkt neobsahuje funkciu pomalého zatvárania ani lesklé prevedenie. Hmotnosť stola s obalom výrobcu je 90,3 kg. Stôl Ovida 1D3DRWS je kvalitným a praktickým nábytkom, ktorý sa hodí do každej detskej izby alebo kancelárie. S jeho pomocou môžete vytvoriť pohodlné a efektívne pracovné prostredie.
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 185 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Rohové | Ano |
| Typ | Písacie |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.462 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 90.3 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ovida 1D3DRWS |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Craft tobaco / matera |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD / kov |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Počet skriniek | 1 |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Skrinka | Áno |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Doprava |
| Strana skrinky | Pravá |
| Strana zásuviek | Ľavá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Materiál | DTD / kov |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

76×124×55 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
72×60×70 cm, písacie, matný
SkladomDoprava zadarmo
77×124×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
140×65 cm, písacie, v dekore dub
Skladom
210×220×122 cm, na kolieskach, rozkladací
Skladom
74×160×120 cm, rohový, písacie
SkladomDoprava zadarmo
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
76×70×60 cm, písacie, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
200×120 cm, rohový, písacie
SkladomDoprava zadarmo
75×160×80 cm, písacie, počítačové
SkladomDoprava zadarmo
76×130×70 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×155 cm, písacie, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
75×170×50 cm, písacie, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
75-122×120×80 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×80 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
75×120×60 cm, písacie, počítačové
SkladomDoprava zadarmo
200×100 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
76×160×80 cm, písacie, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
90×180×80 cm, písacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
74×210×125 cm, písacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
138×105×50 cm, písacie, počítačové
Skladom
74×124×52 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×160×76 cm, písacie, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×160×80 cm, písacie, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×160×80 cm, písacie, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×80 cm, písacie, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
90×120×70 cm, písacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×60×70 cm, písacie, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
120×80 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×80 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
77×124×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
120×80 cm, písacie, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom