Porovnajte ceny od 27,99 € do 36,9 € v 2 e-shopoch:
Rabalux 71159 - LED stropné svietidlo FONTANA LED/24W/230V 3000K
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 27,99 € do 36,9 €:
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Rabalux máme skladom za cenu 36.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Ostatné |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 80 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 1100 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Series | FONTANA Rabalux |
| Výrobca | Rabalux |
Odporúčame

Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné stropné svietidlo SPIRAL LED/56W/230V 3000/4000/6000K + s diaľkovým ovládaním
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/65W/230V 3000-6500K čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo MOLINA LED/24W/230V dub pr. 29 cm
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K pr. 40 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/50W/230V 3000-6500K antracit + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo PILANA LED/24W/230V dub pr. 30 cm
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
2x LED dielenská lampa 70W 150cm 7000lm 230v
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm béžová
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v čierno-prírodnej farbe 10.5x48.5 cm – Squid Lighting
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
LED Stropné svietidlo ALLDAY BASIC LED/40W/230V 2700/4000/6000K čierne
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm čierne
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/48W/230V 3000-6000 40 cm+DO biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo VELO LED/52W/230V 3000/4000/6000K +DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo ESTELA LED/18W/230V čierna
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K antracit + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo CALA LED/24W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/40W/230V 3000-6500K biela + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 3000K pr. 33,7 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
BERGE Bodové svietidlo LED VIKI 4x GU10 čierna
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierne stropné svietidlo 64x64 cm Flower – Opviq lights
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster ORBITS LED/40W/230V 3000-6500K čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo MODERN MINI LED/48W/230V 3000/4000/6000K + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm čierna
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo RONDO LED/6W/230V IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Flexibilná nástenná lampa MAYA LED/3W/230V 4000K čierna
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom





