





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Aigostar B.V. máme skladom za cenu 18.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 90 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK02 |
| Počet spínacích cyklov | 30000 ON/OFF |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový svetelný tok | 1300 lm |
| Series | CEILING Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |
Používateľské recenzie
dobre spracovaná imitácia dreva
zodpovedá popisu a obrázku
odporúčam
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Drevené, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, sklenené, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, okrúhle, atypické
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Okrúhle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Atypické, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, plastové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, sklenené
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
LED, drevené, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, okrúhle, do spálne a obývačky
Skladom
Okrúhle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo