



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kancelárske kreslo Santy od značky Kondela je ideálnym riešením pre každú kanceláriu. S jeho mentolovo-sivou a bielou farbou prinesie do vášho pracovného prostredia sviežosť a moderný vzhľad. Toto kreslo je určené na celoročné použitie v interiéri. Prevedenie poťahu je z látky, čo zaručuje pohodlné sedenie aj po dlhších hodinách práce. Kreslo má opierky na ruky a kolieska pre ľahkú manipuláciu. Hoci nemá nastaviteľné opierky hlavy ani rúk a neponúka relaxačnú funkciu, jeho výhodou je nastaviteľná výška sedenia od 46 do 61 cm, čo umožňuje prispôsobiť ho potrebám konkrétneho užívateľa. Kreslo sa dodáva v demonte, ale montáž je jednoduchá. Jeho maximálne zaťaženie je 90 kg a váha s obalom dodávateľa je 12 kg. Údržba kresla spočíva v utieraní namokro. Santy kancelárskym kreslom budete spokojní nielen vy, ale aj vaši návštevníci. Je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať to, ktoré sa najlepšie hodí do vášho interiéru. Kreslo je otočné, čo zvyšuje jeho praktickosť a pohodlie pri práci. Nezáleží na tom, či potrebujete kreslo pre svoju domácu kanceláriu alebo pre veľký open-space, Santy je skvelou voľbou pre každé pracovné prostredie.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 85-100 cm |
| S opierkami | Ano |
|---|---|
| Čalúnené | Ano |
| Typ | K písaciemu stolu |
| Materiál | Textil |
| Otočné | Ano |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Farba | Biela |
| Výška 2 | 100 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1462 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 12 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Santy |
| Výška od - do (cm) | 85 - 100 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 47 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Výška sedadla 2 (cm) | 61 |
| Výška sedadla od - do (cm) | 46 - 61 |
| Výška operadla (cm) | 41 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 90 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Mentolová / sivá / biela |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Nastaviteľná výška sedenia |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Opierky rúk | Áno |
| Doplňujúce informácie | Otočné |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Používateľské recenzie
Kreslo pekné, pevné, výškovo super nastaviteľné, jednoducho ovládateľné.. super., zatiaľ som spokojná.
kreslo pekne, pevné, výškovo super nastaviteľné, jednoducho ovládatelne.. super.
neviem o žiadnej
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

85-107×63×57 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
102×59×56 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
85-107×63×57 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
89-99×64×50 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
82-96×54 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90-102×53×41 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
87-97×40×64 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
85-107×63×57 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, bez koliesok
SkladomDoprava zadarmo
86×41×56 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
92-102×63×51 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
85-99×60×51 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, plastová
SkladomDoprava zadarmo
92-103×60×65 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, bez koliesok
SkladomDoprava zadarmo
102×59×56 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
82-92×51×51 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, drevená
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, bez koliesok
SkladomDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, klasická, plastová
SkladomDoprava zadarmo
89-99×64×50 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
K písaciemu stolu, na kolieskach, otočná
SkladomDoprava zadarmo
90-102×58×41 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
92-103×60×65 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom