Porovnajte ceny od 56,7 € do 83 € v 5 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 5 e-shopov v cenovom rozpätí od 56,7 € do 83 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 65,54 €
- 20. 5. 2026 - 65,54 €
- 16. 5. 2026 - 63,87 €
- 8. 5. 2026 - 63,88 €
- 1. 5. 2026 - 63,87 €
- 25. 4. 2026 - 63,85 €
- 18. 4. 2026 - 65,54 €
- 11. 4. 2026 - 65,52 €
- 1. 4. 2026 - 65,44 €
- 28. 3. 2026 - 65,42 €
- 20. 3. 2026 - 65,04 €
- 14. 3. 2026 - 65,4 €
- 6. 3. 2026 - 65,42 €
- 1. 3. 2026 - 65,48 €
- 19. 2. 2026 - 65,95 €
- 14. 2. 2026 - 65,93 €
- 1. 2. 2026 - 65,95 €
- 15. 1. 2026 - 68,23 €
- 10. 1. 2026 - 68,2 €
- 3. 1. 2026 - 68,71 €
- 20. 12. 2025 - 68,66 €
- 11. 12. 2025 - 66,76 €
- 6. 12. 2025 - 66,78 €
- 25. 11. 2025 - 67,4 €
- 22. 11. 2025 - 67,38 €
- 23. 10. 2025 - 59,65 €
- 19. 10. 2025 - 62,43 €
- 11. 10. 2025 - 65,47 €
- 4. 10. 2025 - 65,5 €
- 27. 9. 2025 - 65,43 €
- 19. 9. 2025 - 65,47 €
- 13. 9. 2025 - 71,43 €
- 6. 9. 2025 - 73,5 €
- 30. 8. 2025 - 73,3 €
- 23. 8. 2025 - 73,24 €
- 12. 8. 2025 - 73,28 €
- 9. 8. 2025 - 73,3 €
- 2. 8. 2025 - 73,22 €
- 26. 7. 2025 - 73,6 €
- 17. 7. 2025 - 73,28 €
- 5. 7. 2025 - 73,26 €
- 17. 5. 2025 - 72,47 €
- 16. 4. 2025 - 75,68 €
- 8. 4. 2025 - 77,7 €
- 2. 4. 2025 - 75,27 €
- 22. 3. 2025 - 75,43 €
- 13. 3. 2025 - 76,13 €
- 25. 5. 2026 - 56,7 €
- 20. 5. 2026 - 56,7 €
- 25. 4. 2026 - 55,6 €
- 18. 4. 2026 - 56,7 €
- 11. 4. 2026 - 56,6 €
- 1. 4. 2026 - 56,2 €
- 28. 3. 2026 - 56,1 €
- 20. 3. 2026 - 56,2 €
- 14. 3. 2026 - 59,5 €
- 6. 3. 2026 - 59,6 €
- 7. 2. 2026 - 59,9 €
- 20. 5. 2026 - 59,8 €
- 16. 5. 2026 - 59,8 €
- 8. 5. 2026 - 59,8 €
- 1. 5. 2026 - 59,8 €
- 25. 4. 2026 - 59,8 €
- 18. 4. 2026 - 59,8 €
- 11. 4. 2026 - 59,8 €
- 1. 4. 2026 - 59,8 €
- 28. 3. 2026 - 59,8 €
- 20. 3. 2026 - 59,8 €
- 14. 3. 2026 - 59,8 €
- 6. 3. 2026 - 59,8 €
- 1. 3. 2026 - 59,8 €
- 19. 2. 2026 - 59,8 €
- 14. 2. 2026 - 59,8 €
- 1. 2. 2026 - 59,8 €
- 15. 1. 2026 - 59,9 €
- 10. 1. 2026 - 59,7 €
- 3. 1. 2026 - 59,9 €
- 20. 12. 2025 - 59,8 €
- 11. 12. 2025 - 59,9 €
- 6. 12. 2025 - 59,9 €
- 25. 11. 2025 - 59,5 €
- 22. 11. 2025 - 59,5 €
- 23. 10. 2025 - 59,5 €
- 19. 10. 2025 - 59,5 €
- 11. 10. 2025 - 59,5 €
- 4. 10. 2025 - 59,5 €
- 27. 9. 2025 - 59,5 €
- 19. 9. 2025 - 59,5 €
- 13. 9. 2025 - 59,5 €
- 6. 9. 2025 - 59,5 €
- 30. 8. 2025 - 58,5 €
- 23. 8. 2025 - 58,5 €
- 12. 8. 2025 - 58,5 €
- 9. 8. 2025 - 58,5 €
- 2. 8. 2025 - 58,5 €
- 26. 7. 2025 - 60,3 €
- 17. 7. 2025 - 59 €
- 5. 7. 2025 - 59 €
- 17. 5. 2025 - 64 €
- 16. 4. 2025 - 64 €
- 8. 4. 2025 - 64 €
- 2. 4. 2025 - 64 €
- 22. 3. 2025 - 65 €
- 13. 3. 2025 - 65 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Taburetka s úložným priestorom Cricket - svetlosivá je moderný a praktický doplnok do vášho interiéru. Jej svetlá farba a jednoduchý dizajn sa hodí do každého domova, kde prinesie sviežosť a eleganciu. Tento nábytok nie je len obyčajnou sedačkou, ale aj skvelým riešením pre úložný priestor. Vďaka tomu môže slúžiť ako miesto na odkladanie kníh, časopisov alebo iných drobností. S maximálnym zaťažením 100 kg je taburetka veľmi odolná a stabilná. Materiál a udržiavanie Poťahový materiál taburetky je vyrobený z látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržuje. Stačí ju utierať namokro. Kombinácia látky a práškovanej ocele dodáva tomuto kúsku nábytku špecifický vzhľad. Rozmery a montáž Taburetka má rozmery 40 cm (šírka) x 40 cm (hĺbka) x 46 cm (výška). Dodáva sa čiastočne zmontovaná, ale jej montáž je veľmi jednoduchá. Hmotnosť taburetky je 5.4 kg a s obalom dodávateľa 5.9 kg. Taburetka Cricket je dostupná v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať tú, ktorá sa najlepšie hodí do vášho interiéru. Je ideálna do obývačky, ale rovnako sa hodí aj do spálne alebo detskej izby. Výrobca tohto nábytku je známa značka HALMAR, ktorá je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou. S taburetkou Cricket - svetlosivou investujete do dlhodobej spokojnosti a komfortu.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 46 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Tvar | Štvorcové |
| Pufy | Ano |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0639 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Čistá váha dodávateľa | 5.4 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 5.9 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Cricket |
| Dodáva sa | Čiastočne zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Svetlosivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / práškovaná oceľ |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Používateľské recenzie
kvalitné
cena trošku väčšia
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Úložná taburetka PORTO grafitová
40×46 cm, látkový, s nožičkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Svetlobéžový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlobéžový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Podnožka FIREZE - poso Olivová
42×64×55 cm, pufy, čalúnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Taburetka FIREZE Poso, olivová
42×64×55 cm, pufy, čalúnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stolička - podnožka Rond Ibiza Creme - Ø 35 * 40 cm
Pufy, čalúnený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm, mentolový
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm, mentolový
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivý dizajnový taburet TICA
40×40×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Sivý dizajnový taburet TICA
40×40×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Podnožka Sivá - stripe
14×45 cm, látkový
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Taburetka FIREZE Poso, tmavosivá
42×64×55 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 1 týždeň
Svetlofialový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlofialový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Podnožka Svetlo sivá - stripe
14×45 cm, látkový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Sedací vankúš na zem FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, béžový
Bez nožičiek
SkladomDoprava zadarmo
Úložná taburetka ELZA grafitová
37×42 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Úložná taburetka ELZA béžová
37×42 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tmavosivý taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavosivý taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivý taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Sivý taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Lila taburet SMART
44×90×65 cm, látkový, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lila taburet SMART
44×90×65 cm, látkový, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lavička s vekom LSF028G02
S úložným priestorom, čalúnený, látkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložná taburetka SAVANA čierna
37×40 cm, látkový, s nožičkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Skladací taburet Autronic TAB-472 GREY6 s úložným priestorom – šedý menčester, 77 cm
S úložným priestorom, pufy, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Taburetka NILO svetlosivá
Čalúnený, látkový, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
Podnožka Béžová - stripe
14×45 cm, látkový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Lavička s vekom LSF028K01
Z masívu, bez nožičiek
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom







