Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo OPAL LED/24W/230V 3000/4000/6500K+DO
História cien
- 29. 4. 2026 - 32,9 €
- 26. 4. 2026 - 32,9 €
- 20. 2. 2026 - 38,2 €
- 6. 9. 2025 - 58,74 €
- 6. 8. 2025 - 59,89 €
- 29. 4. 2026 - 32,9 €
- 26. 4. 2026 - 32,9 €
- 20. 2. 2026 - 31,9 €
- 6. 9. 2025 - 35,6 €
- 6. 8. 2025 - 37,9 €
Popis produktu
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Stmievateľné, možnosť zmeny teploty chromatickosti (farby svetla). Teplota chromatickosti: 3000 / 4000 / 6500K. Funkcia pamäte. Svetlo je možné ovládať aj bežným nástenným vypínačom.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Štýl | Ostatné |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 20000 |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Series | OPAL Brilagi, SMART Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Recenzie
Odporúčame

Aigostar - LED RGBW stmievateľné stropné svietidlo MESH LED/36W/230V 3000-6500K čierna+diaľkový ovládač
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 cm čierna+DO
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo DORIA LED/60W/230V 3000-6500K priemer 60 cm + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné svietidlo na povrchovú montáž 24W 2640lm 4000K Čierny štvorec
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľové stropné svietidlo 120 cm vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Liv
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm čierne + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm biela+DO
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED lampa NEPTUN 120cm - 72W - 7200lm - IP20 - 4500K - neutrálna biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo CALA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED RGBW stmievateľné stropné svietidlo VIBE LED/36W/230V 3000-6500K čierne +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED lampa NEPTUN 120cm - 72W - 7200lm - IP20 - 6000K - studená biela
So studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne vrátane LED 120 cm - Liv
Kovový
Skladom
LED panel biely obdĺžnikový vrátane LED 3-krokového stmievania - Reeves
Skladom
Brilagi-LED RGB Stmievateľné svietidlo FLOCO LED/30W/230V Wi-Fi Tuya + LED/6W + DO
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FALCON MODERN LED/30W/230V 40 cm čierne +DO
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stlmiteľné stropné svietidlo ALSON LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000-6000K priemer 60 cm biela + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo LARIOS LED/48W/230V 3000-6500K ø 39 cm čierna+DO
SkladomDoprava zadarmoModerný koľajnicový systém biely 1-fázový 300 cm - Iconic
Plastový
Skladom
Brilagi - LED Stropné svietidlo VELVET LED/12W/230V pr. 30 cm 3000K/4000K/6400K
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000-6500K s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Kovový
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000-6500K priemer 38 cm + DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom




































































