LED Núdzové stropné svietidlo so senzorom VICTOR LED/18W/230V IP44 3000K
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Jednoduché moderné stropné svietidlo. Vďaka vyššiemu krytiu je možné umiestniť aj do exteriérov na strop aj stenu (IP44). Vybavené senzorom pohybu a súmrakovým senzorom. Vysokofrekvenčný senzor detekuje pohyb aj cez sklo a ľahké stavebné materiály. V porovnaní so štandardným modelom navyše disponuje núdzovým modulom s vstavanou batériou. Vysoko úsporná LED technológia. Inštalačná výška: 2,5 - 3,5 m. Nastavenie súmraku: 2 - 2000 lx. Dosah senzora: max. 9 m. Čas svietenia: 8 s - 12 min. Rozsah snímania: 360°. Pomocou 3 otočných ovládačov priamo na tele svietidla je možné nastaviť citlivosť senzorov a čas sepnutia. Batéria: 7,4V, Li 2000 mAh. Výdrž batérie: max. 6 h. Prevádzková teplota: -20 °C až +40 °C.
Parametre
Hlavný materiálPlast
Farba svetlaTeplé biele
FarbaBiela
ŠtýlOstatné
MiestoZáhrada a cesty/Kúpeľňa
FunkcieLED technológia/So senzorom
TvarGuľatý
Stupeň krytia (ip)IP44
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja18 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Ekvivalent klasickej žiarovky102 W
Teplota chromatickosti3000 K
Celkový svetelný tok1480 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Záručná doba36 mesiacov
TypStropné svietidlo/Núdzové svietidlo
Celkový príkon svietidla18 W
Stupeň mechanickej odolnostiIK08
Výdrž batérie6 h
Príkon zdroja18 W