Brilagi - LED RGBW stmievateľné stropné svietidlo VIBE LED/36W/230V 3000-6500K čierne +DO
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Parametre
SmartAno
Farba svetlaStudené biele
Celkový príkon svietidla36 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja36 W
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3500 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieRGB/Diaľkové ovládanie/LED technológia
Ekvivalent klasickej žiarovky240 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja36 W