


Rozmery 77×103 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skontrolujte svoj zovňajšok alebo make-up pred odchodom z domu v elegantnom zrkadle na stenu IGINS M. Získa si Vás svojou eleganciou a provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavo zafrézovaný rám zrkadla či ozdobná lišta na jeho vrchu. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Zrkadlo má rozmery (ŠxHxV): 103,2x10,4x77,6 cm. Dodávané je v monte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
| Šírka: | 103 cm |
|---|---|
| Výška: | 77 cm |
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| Farba | Biela |
| Rám | S rámom |
| Čistá váha výrobcu | 10.1 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0832 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 10.3 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins M |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD / sklo |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

85×65 cm, so svetlom, nástenné
Skladom
150×45 cm, samostojace, drevené
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
89×85 cm, nástenné, drevené
Skladom
75×75 cm, nástenné, s rámom
Skladom
92×62 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
153×59 cm, samostojace, drevené
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×65 cm, nástenné, drevené
Skladom
122×62 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
90×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×60 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
132×67 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
80×80 cm, nástenné, kovové
Skladom
160×57 cm, atypické, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×120 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×60 cm, nástenné, bez rámu
Skladom
31×32 cm, nástenné, atypické
Skladom
90×70 cm, nástenné, bez rámu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, nástenné, atypické
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×120 cm, so svetlom, nástenné
Skladom
85×55 cm, nástenné, kovové
Skladom
50×50 cm, ⌀ 50 cm, nástenné
Skladom
2×50 cm, nástenné, oválne
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
2×50 cm, nástenné, oválne
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
65×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×50 cm, nástenné, bez rámu
Skladom
150×50 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
65×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
100×60 cm, so svetlom, nástenné
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom