




Rozmery 65×80 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 25,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ranný rituál každého človeka začína v kúpeľni, v nej sa musí človek cítiť dobre. Zrkadlo tam samozrejme nesmie chýbať. Krásne zrkadlo na stenu BALETA Z80, ktoré je súčasťou rovnomennej modelovej rady, si zamilujete. Je vyrobené z kvalitnej drevotriesky hrubej 16 mm v kombinácii so zrkadlovou tabuľou. Toto spojenie pôsobí veľmi elegantne a jeho vzhľad je doplnený praktickou poličkou, na ktorú si s pokojom uložíte svoje zubné kefky, alebo krémy a vône. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 80x16,6x65 a balenie obsahuje navyše zadné nastaviteľné závesné konzoly, ktoré uľahčia montáž zrkadla na stenu. Má jednoduché rovné línie a bude sa krásne vynímať samostatne v priestore Vašej kúpeľne. Veľmi pekný vzhľad mu dodáva prevedenie alaska, ktoré nádherne ukáže aj na ostatných prvkoch rady Baleta, ktoré spolu tvoria veľmi pekný celok a ten dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 65 cm |
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| S poličkou | Ano |
| Rám | Bez rámu |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.027 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 15.62 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Baleta Z80 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Alaska |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do kúpeľne |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vertikálne umiestnenie | Hore |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | DTD |
| Výrobca | NABBI |

Okrúhle, s fazetou
Skladom
65×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
88×84 cm, nástenné, drevené
Skladom
41×37 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 3 dni
157×45 cm, s rámom
Skladom
75×51 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 3 dni
So svetlom, oválne
Skladom
Drevené, bez rámu, orientálne
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
S fazetou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
80×76 cm, nástenné, drevené
Skladom

Drevené, s rámom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Kovové, s rámom
Skladom
153×58 cm, samostojace, drevené
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70×50 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, drevené, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
150×45 cm, samostojace, drevené
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nástenné, drevené, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
S rámom, štvorcové
Skladom
Drevené, bez rámu, orientálne
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×35 cm, nástenné, s rámom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, drevené, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
160×57 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
S rámom, v rustikálnom štýle, obdĺžnikové
Skladom
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom