







Rozmery 74×81×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skrinka pod umývadlo 3x dvierka 1x zásuvka chrómové úchytky Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel. Poznámka: umývadlo nie je súčasťou (pozri súvisiace produkty)
| Šírka: | 81 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 81,2x74x34,2 cm |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Šírka (mm) | 825 |
| Šírka skrinky | 80-89 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Hĺbka (mm) | 342 |
| Výrobca | Aqualine |

73×62×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×94×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
50×50×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
73×67×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
55×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×50×33 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, v škandinávskom štýle, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×430×49 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
73×52×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×45 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
73×57×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
73×52×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
55×75×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
46×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
46×49×40 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
52×57×43 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×45×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×72×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
452×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×57×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
60×87×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×58×53 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
47×400×44 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×77×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
46×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
84×63×31 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
55×70×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň