






Rozmery 74×51×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ZOJA Rozmer 508x740x299 mm Šírka 508 mm Výška 740 mm Hĺbka 299 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné / na postavenie Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Součást balení Bez umývadla Hmotnosť / ks 13.6 kg Balenie 1 ks EAN 8590913510557 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis Možno inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel. Popis série ZOJA – nová generácia kúpeľňového nábytku. Moderný dizajn umývadiel je zladený s ostrými hranami skriniek a podčiarknutý elegantnými plochými úchytkami v chróme. Umývadlové skrinky sú závesné, ale niektoré z nich je možné opatriť aj podpornými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Skrinky sú ponúkané v prevedení lesklá biela a vo svetlom drevenom dekore dub platín . Kolekciu je možné kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galeriek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50,5x74x30 cm |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Šírka (mm) | 508 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom