






Rozmery 74×94×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skrinka pod umývadlo 3x dvierka 1x zásuvka chrómové úchytky Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 94 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 94,2x74x34,2 cm |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Výška (mm) | 740 |
| Šírka (mm) | 933 |
| Šírka skrinky | 90-99 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Hĺbka (mm) | 342 |
| Výrobca | Aqualine |

55×59×45 cm, pod umývadlo, z lamina
Skladom
62×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
57×50×35 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
60×77×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
57×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
57×80×45 cm, lesklá, pod umývadlo
Skladom
53×99×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×87×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×58×53 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
60×51 cm, matná, v provence štýle
Skladom
46×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
46×49×40 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
74×81×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
62×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
55×79×45 cm, pod umývadlo, z lamina
Skladom
57×49×40 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
52×118×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×57×43 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá
Skladom
46×49×40 cm, lesklá
Skladom
62×50×35 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74×50×33 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
62×49×40 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
53×79×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
57×59×44 cm, v škandinávskom štýle, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×79×45 cm, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×52×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
57×49×40 cm, lesklá, pod umývadlo
Skladom
55×90×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň