







Rozmery 60×97×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria VEGA I Rozmer 97x60x43,6 cm Šírka 970 mm Výška 600 mm Hĺbka 436 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 35.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913867804 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis Závesná skrinka pod umývadlo 2x zásuvka Skrinka je dodávaná s elegantnými hranatými úchytkami v chrómovom prevedení. Skrinka je dodávaná so spomaľujúcou výsuvy zásuvky s doťahom. Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis série Séria VEGA sú skrinky v prevedení lesklej bielej a dub platín s praktickými veľkými zásuvkami. Umývadlové skrinky je možné doplniť o VEGA dosku pod umývadlo v dekore dub platín. Kúpeľňový nábytok VEGA je moderný a vzhľadovo čistý nábytok za priaznivú cenu. Inštalujte nábytok na rovnú stenu. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 97 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 97x60x43,6 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 970 |
| Šírka skrinky | 90-99 cm |
| Séria | Aqualine POLY A VEGA |
| Hĺbka (mm) | 436 |
| Výrobca | Aqualine |

50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom