








Rozmery 74×62×33 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ZOJA 3D model ÁNO Rozmer 61,5x74x32 cm Šírka 615 mm Výška 740 mm Hĺbka 320 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné / na postavenie Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Balenie obsahuje Úchytka Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 15.9 kg Balenie 1 ks EAN 8590913837081 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Nutná montáž Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack). Poznámka: umývadlo nie je súčasťou balenia
| Šírka: | 62 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 61,5x74x32 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Šírka (mm) | 615 |
| Hĺbka (mm) | 320 |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Aqualine |

S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom