







Rozmery 74×72×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skrinka pod umývadlo 2x dvierka 1x zásuvka chrómové úchytky Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 72 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 71,5x74x34 cm |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Hĺbka (mm) | 340 |
| Šírka (mm) | 715 |
| Šírka skrinky | 70-79 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

60×52×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
73×52×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
50×62×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
60×62×37 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
54×415×60 cm, s umývadlom, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
74×61×34 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
74×62×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
54×50×42 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
53×121×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
59×41×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
35×62×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
74×72×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
35×57×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
60×67×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×44×24 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
72×62×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×61×34 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
45×57×35 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
46×161×52 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
52×67×43 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
57×80×38 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, pod umývadlo, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V rustikálnom štýle, matná, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom