Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Polica Norty Typ 19 - dub sonoma
Rozmery 20×87×22 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 22,75 €
- 14. 5. 2026 - 21,98 €
- 9. 5. 2026 - 22,37 €
- 6. 3. 2026 - 21,72 €
- 20. 2. 2026 - 21,92 €
- 6. 2. 2026 - 21,75 €
- 4. 1. 2026 - 20,67 €
- 25. 12. 2025 - 20,74 €
- 15. 12. 2025 - 21,02 €
- 12. 12. 2025 - 20,74 €
- 1. 12. 2025 - 20,53 €
- 9. 11. 2025 - 20,67 €
- 1. 11. 2025 - 20,72 €
- 25. 10. 2025 - 20,66 €
- 19. 10. 2025 - 20,67 €
- 2. 8. 2025 - 20,6 €
- 26. 7. 2025 - 21,02 €
- 5. 7. 2025 - 20,53 €
- 23. 6. 2025 - 21 €
- 6. 6. 2025 - 20,58 €
- 25. 2. 2025 - 21 €
- 7. 2. 2025 - 20,48 €
- 27. 1. 2025 - 21 €
- 17. 1. 2025 - 20,48 €
- 25. 5. 2026 - 22 €
- 14. 5. 2026 - 20,7 €
- 9. 5. 2026 - 21,85 €
- 6. 3. 2026 - 20,9 €
- 20. 2. 2026 - 20,9 €
- 6. 2. 2026 - 20,9 €
- 4. 1. 2026 - 19,95 €
- 25. 12. 2025 - 20,16 €
- 15. 12. 2025 - 21 €
- 12. 12. 2025 - 20,16 €
- 1. 12. 2025 - 19,53 €
- 9. 11. 2025 - 19,95 €
- 1. 11. 2025 - 19,95 €
- 25. 10. 2025 - 19,74 €
- 19. 10. 2025 - 19,95 €
- 2. 8. 2025 - 19,74 €
- 26. 7. 2025 - 21 €
- 5. 7. 2025 - 19,74 €
- 23. 6. 2025 - 21 €
- 6. 6. 2025 - 19,74 €
- 25. 2. 2025 - 21 €
- 7. 2. 2025 - 19,95 €
- 27. 1. 2025 - 21 €
- 17. 1. 2025 - 19,95 €
Popis produktu
Polica NORTY TYP 19 je jednoduchá závesná polička na stenu, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Norty. Systém Norty je sektorová zostava vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma. Zostavu možno použiť na zariadenie jedálne, obývacej izby, spálne alebo kancelárie.
Rozmery
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 20 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0102 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 5.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Norty Typ 19 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Odporúčame

Kancelársky regál BLOCK, 800 x 400 x 710 mm, biela
71×80×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Nástenná knižnica v dekore duba v čierno-prírodnej farbe 75x91 cm Seaford – Actona
91×75×20 cm, v dekore dub, matná
Skladom
Mexen X-Wall-R zapustená polica s obrubou 60 x 30 cm, čierna - 1970603010
Matná, rovné
Dostupné v 2 e-shopoch
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
































































