Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 149 €
- 31. 3. 2025 - 149 €
- 9. 1. 2025 - 143 €
- 4. 4. 2024 - 130 €
- 15. 1. 2024 - 127 €
Popis produktu
Pokojný spánok a ničím nerušené snívanie Vám zabezpečí manželská posteľ s roštom MATEO LB-180 180x200 cm. Posteľ vyniká čistou líniou, jednoduchým dizajnom a krásnou súhrou farieb, vo veľmi obľúbenom a žiadanom prevedení dub sonoma / biela, ktoré jednoducho dokážete skombinovať s akýmkoľvek zariadením domácnosti. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 186,4x203,6x85,2 cm, pričom plocha na spanie predstavuje rozmer 180x200 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, s roštom a bez matraca. Vytvorte si doma pokojnú atmosféru, aby ste sa cítili dobre a v kľude mohli zrelaxovať s elegantnou kolekciou Mateo. Jej eleganciu ešte viac vyzdvihuje dokonalá súhra farieb a strieborné úchytky. Ponúka krásne prvky, ktoré je možné spolu kombinovať a vyskladať tak spálňu či študentskú izbu s jemnou líniou podľa Vašich predstáv.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 61.4 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 62 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Mateo LB-180 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 180 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 180 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Rošty išli velmi zle nasadit
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že nasadzovanie roštov bolo náročnejšie, než ste očakávali. Ak by ste potrebovali poradiť alebo skontrolovať správnu montáž, radi Vám pomôžeme. Neváhajte nás kontaktovať – chceme, aby ste boli s posteľou naplno spokojný. S pozdravom, Nabbi
Rýchlo objednané aj rýchlo dovezené žiadne čakanie
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Spokojnosť posteľ je pevná a dobre sa na nej spí
Veľmi zložité poskladať.Treba nato pevné nervy :D
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom































