Odporúčame
Jedálenská stolička Hazal - žltá / čierna
Rozmery 85×49×57 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 59 €
- 10. 7. 2024 - 59 €
- 18. 4. 2024 - 62 €
- 16. 2. 2024 - 61 €
Popis produktu
Pohodlná a elegantná jedálenská stolička HAZAL sa stane dizajnovým kúskom vo Vašej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x57x85 cm. Výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu je 41 cm a šírka sedu je 49 cm. Šírka chrbtovej opierky je 43 cm a jej výška je 42 cm. Čalúnená je príjemnou ekokožou v žltej farbe. Pevné nohy stoličky sú z kovu v čiernej farbe. Nosnosť stoličky je až 110 kg a je dodávaná v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 49 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 57 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Materiál sedáku | Ekokoža |
|---|---|
| Čalúnené | Ano |
| Materiál | Kov |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0691 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 6.75 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Hazal |
| Šírka sedadla (cm) | 49 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 41 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 110 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Žltá |
| Farba (slovne) | Žltá / čierna |
| Prevedenie poťahu | Žltá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / kov |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Nožičky | Kovové |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ stoličky | Klasická |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom









