Porovnajte ceny od 32,9 € do 47 € v 2 e-shopoch:
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB35S3 35 l - sivý kameň
Rozmery 50×29×39 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 32,9 € do 47 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 39,95 €
- 29. 5. 2026 - 32,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Plastový odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB35S3 35 l na triedenie odpadu Vám pomôže jednoducho vytriediť odpad v domácnosti. Je to set troch kvalitných plastových košov a každý z nich disponuje objemom 35 litrov. Praktické veko košov zabezpečí ich stabilitu pri ukladaní na seba, vďaka čomu tiež šetríte miesto v priestore. Jednoduchý, moderný dizajn a nadčasové prevedenie vo farbe sivý kameň skvele zapadne do každej domácnosti. Materiál použitý na výrobu je kvalitný, ľahko umývateľný plast, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Rozmer jedného koša je (ŠxHxV): 29,3x39,2x49,5 cm. V balení nájdete aj nálepky vo farbách podľa typu triedeného odpadu, s ktorými už nebude problém triediť odpad efektívne, recyklácia nie je ani zložitá, ani namáhavá. Odpadky sa objavujú v každej domácnosti, preto je aj odpadkový kôš ich neoddeliteľnou súčasťou.
Rozmery
| Šírka: | 29 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 50 cm |
Parametre
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Typ | Na separovaný odpad |
| Materiál | Plast |
| Objem | 25-50 litrov |
| Farba | Sivá |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.4 kg |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0845 m3 |
| Vnútorný objem | 105 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IKWB35S3 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivý kameň |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Podobné produkty

Klarstein Ökosystem² odpadkový kôš triedič odpadkov 30l (1 x15 l, 2x7,5 l) PE ušľachtilá oceľ
Na triedený odpad, nerezový, pedálový

Plastový odpadkový kôš na triedenie odpadkov, 60 l, 320 x 440 x 790 mm, sivý
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš LTB810B01
32×26×15 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný kôš na odpad VINSON, 40 L
Nerezový, s vekom, hranatý
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš Simplehuman 5 l s vreckom na vrecká čierna mat SHCW2101
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
Odpadkový kôš 50 L LTB530B5002
59×40×32 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kôš na triedený odpad ALBULA šedý 25 l
34×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Mobilný plastový odpadkový kôš 100 L, žlté veko
85×49×54 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Malý odpadkový kôš na bioodpad, 6 l ALBULA, antracit
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Odpadkový kôš na triedenie odpadu, pedálové otváranie, 32 L, nerez
Na triedený odpad, nerezový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajší odpadkový kôš s popolníkom "flower", 600 x 250 x 250 mm, nerez matný
60×25×25 cm, nerezový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš TYSON, 820x410x390 mm, 100 L, šedý
82×41×39 cm, nerezový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš LTB016BZ02
28×26×21 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
Čierny pedálový plastový odpadkový kôš 40 l - Addis
52×38×28 cm, plastový, pedálový
Skladom
Kôš na triedený odpad ALBULA šedý 6 l
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Matne čierny pedálový plastový odpadkový kôš 45 l Chic Bin – KIS
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kancelársky plastový kôš na odpadky, 60 l, 400 x 400 x 700 mm, sivý
Plastový, otvorený, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Malý odpadkový kôš na bioodpad, 6 l ALBULA, biely/antracit
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Malý odpadkový kôš ALTOM s výklopným vekom 4,5 l – čierny
16×22×13 cm, plastový, s vekom
Skladom
Závesný odpadkový kôš na dvierka, 3,2 l MINI-ALBULA, antracit
15×22×17 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedenie odpadu SmartStore™, 76 L, biely
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš, sorter zabudovateľný Blanco 14 l čiernosivá mat 512880
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny odpadkový kôš Wenko Leman, 5 l
24×21×28 cm, nerezový, pedálový
Skladom
Odpadkový kôš LENNOX, Ø 400x720 mm
72 cm, ⌀ 40 cm, nerezový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš 2x15L LTB544B02
49×33×42 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Blanco sorter FLEXON II 60/3 521472
Na triedený odpad, plastový, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš LENNOX, Ø 400x860 mm
86 cm, ⌀ 40 cm, nerezový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
Kôš na triedený odpad ALBULA cappuccino 6 l
21×24×20 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Plastový odpadkový kôš na triedenie odpadu ECOLOGY, 25 l, sivá/hnedá
Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Odpadkový kôš stohovateľný, s nálepkami ALBULA, 25 l, antracit
40×24×34 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Simplehuman Pedal bin odpadkový kôš voľne stojací 45 l kartáčovaná nerez oceľ mat SHCW2024
Nerezový, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kontajner na triedenie odpadu, 10L, zelený
Na triedený odpad, plastový, otvorený
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom




