




Rozmery 33×23×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytrieďte odpad v domácnosti pomocou plastového odpadkového koša na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l. Je to set troch kvalitných plastových košov a každý z nich disponuje objemom 20 litrov. Praktické veko košov zabezpečí ich stabilitu pri ukladaní na seba, vďaka čomu tiež šetríte miesto v priestore. Jednoduchý, moderný dizajn a nadčasové prevedenie v popolavej farbe skvele zapadne do každej domácnosti. Materiál použitý na výrobu je kvalitný, ľahko umývateľný plast, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Rozmer jedného koša je (ŠxHxV): 23,2x39,5x33,3 cm. Rozmer poskladaných košov na seba je: (ŠxHxV): 23,2x39,5x99,9 cm. V balení nájdete aj nálepky vo farbách podľa typu triedeného odpadu, s ktorými už nebude problém triediť odpad efektívne, recyklácia nie je ani zložitá, ani namáhavá. Odpadky sa objavujú v každej domácnosti, preto je aj odpadkový kôš ich neoddeliteľnou súčasťou.
| Šírka: | 23 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Otváranie | S vekom |
|---|---|
| Typ | Na separovaný odpad |
| Materiál | Plast |
| Objem | Do 25 litrov |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0498 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 2.26 kg |
| Vnútorný objem | 60 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | ISWB20S3 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Popolavá |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

60×32×32 cm, na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
59×31×31 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
60×44×36 cm, na triedený odpad, plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plastový, pedálový, s vekom
Na odoslanie o 6 dní
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
Na triedený odpad, nerezový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Nerezový, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
43×88×30 cm, na triedený odpad, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
Nerezový, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
49×29×46 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
34×24×19 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
19×23 cm, plastový, s vekom
Na odoslanie o 1 týždeň
Na triedený odpad, plastový, pedálový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×25×24 cm, bezdotykový, nerezový
Na odoslanie o 1 týždeň
26×24×19 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×24×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, plastový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
72×47×30 cm, na triedený odpad, nerezový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
43×61×39 cm, na triedený odpad, nerezový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
28×26×21 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeň
47×34×29 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, nerezový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
34×24×19 cm, nerezový, plastový
Skladom
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
56×35×32 cm, nerezový, plastový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
105×40×30 cm, na triedený odpad, plastový
SkladomDoprava zadarmo
25×22×17 cm, bezdotykový, nerezový
Na odoslanie o 1 týždeň
Nerezový, pedálový, s vekom
Skladom
43×62×37 cm, na triedený odpad, nerezový
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom