Porovnajte ceny od 69 € do 77,5 € v 2 e-shopoch:
Servírovací stolík na kolieskach Cayman - prírodná
Rozmery 75×67×37 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 69 € do 77,5 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 4,25 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 3. 5. 2026 - 73,25 €
- 19. 3. 2026 - 73,25 €
- 8. 3. 2026 - 77,99 €
- 1. 3. 2026 - 78,64 €
- 22. 2. 2026 - 77,97 €
- 14. 2. 2026 - 79,51 €
- 8. 2. 2026 - 80,07 €
- 1. 2. 2026 - 78,7 €
- 23. 1. 2026 - 78,13 €
- 2. 1. 2026 - 79,83 €
- 25. 12. 2025 - 80,05 €
- 15. 12. 2025 - 80,96 €
- 14. 12. 2025 - 80,05 €
- 5. 12. 2025 - 78,81 €
- 27. 11. 2025 - 79,83 €
- 17. 11. 2025 - 80,96 €
- 14. 11. 2025 - 79,83 €
- 7. 11. 2025 - 79,66 €
- 2. 11. 2025 - 79,89 €
- 25. 10. 2025 - 79,43 €
- 12. 10. 2025 - 79,66 €
- 4. 10. 2025 - 79,43 €
- 21. 9. 2025 - 79,66 €
- 12. 9. 2025 - 79,32 €
- 31. 8. 2025 - 79,66 €
- 22. 8. 2025 - 79,32 €
- 2. 8. 2025 - 79,66 €
- 26. 7. 2025 - 81,01 €
- 18. 7. 2025 - 79,04 €
- 13. 7. 2025 - 79,37 €
- 5. 7. 2025 - 78,92 €
- 27. 6. 2025 - 80,49 €
- 22. 6. 2025 - 80,23 €
- 14. 6. 2025 - 79,7 €
- 1. 6. 2025 - 80,23 €
- 23. 5. 2025 - 79,7 €
- 18. 5. 2025 - 80,23 €
- 11. 5. 2025 - 80,36 €
- 18. 4. 2025 - 79,96 €
- 13. 4. 2025 - 80,36 €
- 4. 4. 2025 - 80,62 €
- 29. 3. 2025 - 79,83 €
- 23. 3. 2025 - 79,7 €
- 16. 3. 2025 - 79,11 €
- 2. 3. 2025 - 80,23 €
- 15. 2. 2025 - 78,65 €
- 9. 2. 2025 - 78,47 €
- 31. 1. 2025 - 78,39 €
- 25. 1. 2025 - 77,6 €
- 17. 1. 2025 - 78,12 €
- 3. 5. 2026 - 69 €
- 22. 2. 2026 - 69 €
- 8. 2. 2026 - 75,05 €
- 23. 1. 2026 - 71,1 €
- 2. 1. 2026 - 75,05 €
- 25. 12. 2025 - 75,84 €
- 15. 12. 2025 - 79 €
- 14. 12. 2025 - 75,84 €
- 5. 12. 2025 - 73,47 €
- 27. 11. 2025 - 75,05 €
- 17. 11. 2025 - 79 €
- 2. 11. 2025 - 75,05 €
- 25. 10. 2025 - 74,26 €
- 19. 10. 2025 - 75,05 €
- 19. 3. 2026 - 74,26 €
- 8. 3. 2026 - 74,26 €
- 1. 3. 2026 - 74,26 €
- 22. 2. 2026 - 74,26 €
- 14. 2. 2026 - 74,26 €
- 8. 2. 2026 - 74,26 €
- 1. 2. 2026 - 74,26 €
- 23. 1. 2026 - 74,26 €
- 2. 1. 2026 - 74,26 €
- 25. 12. 2025 - 74,26 €
- 15. 12. 2025 - 74,26 €
- 14. 12. 2025 - 74,26 €
- 5. 12. 2025 - 74,26 €
- 27. 11. 2025 - 74,26 €
- 17. 11. 2025 - 74,26 €
- 14. 11. 2025 - 74,26 €
- 7. 11. 2025 - 74,26 €
- 2. 11. 2025 - 74,26 €
- 25. 10. 2025 - 74,26 €
- 12. 10. 2025 - 74,26 €
- 4. 10. 2025 - 74,26 €
- 21. 9. 2025 - 74,26 €
- 12. 9. 2025 - 74,26 €
- 31. 8. 2025 - 74,26 €
- 22. 8. 2025 - 74,26 €
- 2. 8. 2025 - 74,26 €
- 26. 7. 2025 - 79 €
- 18. 7. 2025 - 74,26 €
- 13. 7. 2025 - 74,26 €
- 5. 7. 2025 - 74,26 €
- 27. 6. 2025 - 75,84 €
- 22. 6. 2025 - 74,26 €
- 14. 6. 2025 - 74,26 €
- 1. 6. 2025 - 74,26 €
- 23. 5. 2025 - 74,26 €
- 18. 5. 2025 - 74,26 €
- 11. 5. 2025 - 75,05 €
- 18. 4. 2025 - 75,05 €
- 13. 4. 2025 - 75,05 €
- 4. 4. 2025 - 76,63 €
- 29. 3. 2025 - 75,05 €
- 23. 3. 2025 - 71,1 €
- 16. 3. 2025 - 71,1 €
- 2. 3. 2025 - 75,05 €
- 15. 2. 2025 - 75,05 €
- 9. 2. 2025 - 75,05 €
- 31. 1. 2025 - 76,63 €
- 25. 1. 2025 - 75,05 €
- 17. 1. 2025 - 75,05 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Uľahčite si prácu v domácnosti so servírovacím stolíkom na kolieskach CAYMAN. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 67x37x75 cm. Disponuje priestorom na odkladanie vecí v podobe troch kovových košíkov, dvoch šuplíkov, dvoch poličiek na fľaše a jednou otvorenou policou. Tri kovové košíky ľahko vysuniete a vyberiete. Vrchný plat tohto šikovného pomocníka je vyrobený z keramiky a dotvára dizajn stolíka. Telo tvorí masív v prírodnom prevedení. Stolík je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 67 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Tvar | Hranaté |
| S kolieskami | Ano |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 9 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0559 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Cayman |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Prírodná |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (sekundárny) | Keramika |
| Materiál (slovne) | Masívne drevo / keramika / kov |
| Výhody produktu | Úložný priestor, ľahká manipulácia |
| Kolieska | Áno |
| Doplňujúce informácie | Odnímateľné časti |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Kuchynský servírovací vozík VASAGLE LRC66BX
Matný, drevený, hranatý
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skladací stojan na raňajky alebo laptop LLD110B01
Matný, drevený, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Barový stolík na kolieskach Globus 2-324 - čerešňa
94×50×50 cm, matný, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kuchynský vozík XL s 3 košmi RD20314
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynský pojazdný regál Vasagle Becky hnedý/čierny
V rustikálnom štýle, matný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zeller Present Pojazdný regál, vozík s 3 úložnými boxmi, bambus, čierny kov TROLLEY
70×28×50 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Servírovací stôl na kolieskach VASAGLE LRC72X
V rustikálnom štýle, matný, v industriálnom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Divero 56087 Servírovací vozík z teakového dreva
84×55×55 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3 poschodový vozík RD4351 biela
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Pojazdný regál VASAGLE Bexo hnedý
Matný, v škandinávskom štýle, hranatý
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Stolík na kolieskach Andy
V rustikálnom štýle, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Stolík na raňajky so stojanom, Bamboo, RD9136
Matný, drevený, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
3 poschodový vozík RD4351 biela/ čierna
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Servírovací stolík na kolieskach Nashy - bambus
76×47×38 cm, matný, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kesper Mobilný regál, výsuvná polička, vozík, dub/čierny kov
V modernom štýle, matný, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovový servírovací vozík Empoli
Matný, kovový, hranatý
Skladom
Kovový servírovací vozík Odo
Matný, kovový, hranatý
Skladom
Vozík so 4 úrovňami RD9869, biela
Matný, hranatý, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Servírovací vozík Fulda
Matný, v industriálnom štýle, hranatý
Skladom
Servírovací vozík, prírodná/čierna, ARVADA
Lesklý, drevený, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Policový vozík MOVE, 2 police, 795x430x960 mm
Matný, kovový, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Servírovací stolík čierny, 5Five 160850A
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Kuchynský vozík so stojanom na víno RD41337
Matný, hranatý, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vozík s 3 úrovňami a kolieskami RD9868 biela
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Minibar z dubového dreva NewEst
Matný, hranatý, interiérový
Skladom
Kuchynský vozík 3 poschodia, hneda RD34347
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanie
Kovový servírovací vozík Block
V modernom štýle, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynský pojazdný regál Houseland Timmo hnedý/čierny
V rustikálnom štýle, matný, z lamina
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Servírovací vozík RD25004, biely
Matný, hranatý, s kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Čierny kovový pojazdný regál 42x60 cm Tower – YAMAZAKI
60×42×32 cm, matný, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vozík's rukoväťou Tower
Matný, hranatý, s kolieskami
Skladom
Servírovací vozík, sivá/prírodná, BARABE
V rustikálnom štýle, matný, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Policový regál Signes OPB 600 - dub sonoma
110×60×50 cm, matný, rovný
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Knižnica Oselin I - dub sonoma / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Taburetka s úložným priestorom Cricket - svetlosivá
46×40×40 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plechový záhradný domček Toolster 312x335x178 cm - sivá
Drevený, plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Predsieň Przedpokój 1 - craft tobaco / krémová
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom





