Porovnajte ceny od 79 € do 93,9 € v 6 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 6 e-shopov v cenovom rozpätí od 79 € do 93,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 5,48 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 13. 5. 2026 - 84,48 €
- 11. 5. 2026 - 84,48 €
- 7. 5. 2026 - 83,35 €
- 3. 5. 2026 - 80,54 €
- 24. 4. 2026 - 80,15 €
- 19. 4. 2026 - 80,54 €
- 10. 4. 2026 - 70,23 €
- 2. 4. 2026 - 67,54 €
- 29. 3. 2026 - 66,65 €
- 20. 3. 2026 - 67,71 €
- 13. 3. 2026 - 93,58 €
- 8. 3. 2026 - 72,7 €
- 27. 2. 2026 - 73,01 €
- 22. 2. 2026 - 73,25 €
- 14. 2. 2026 - 91,59 €
- 7. 2. 2026 - 81,18 €
- 30. 1. 2026 - 72,88 €
- 16. 1. 2026 - 88,24 €
- 2. 1. 2026 - 87,76 €
- 25. 12. 2025 - 87,89 €
- 7. 11. 2025 - 86,73 €
- 2. 11. 2025 - 86,94 €
- 8. 9. 2025 - 74,53 €
- 7. 9. 2025 - 74,94 €
- 31. 8. 2025 - 74,86 €
- 30. 6. 2025 - 87,16 €
- 27. 6. 2025 - 86,74 €
- 22. 6. 2025 - 86,53 €
- 14. 6. 2025 - 86,11 €
- 1. 6. 2025 - 86,53 €
- 23. 5. 2025 - 86,11 €
- 18. 5. 2025 - 86,53 €
- 11. 5. 2025 - 87,47 €
- 25. 4. 2025 - 87,19 €
- 18. 4. 2025 - 83,98 €
- 5. 4. 2025 - 83,36 €
- 29. 3. 2025 - 85,29 €
- 13. 5. 2026 - 79 €
- 11. 5. 2026 - 79 €
- 7. 5. 2026 - 79 €
- 3. 5. 2026 - 75,05 €
- 24. 4. 2026 - 75,05 €
- 19. 4. 2026 - 75,05 €
- 10. 4. 2026 - 48,9 €
- 2. 4. 2026 - 48,9 €
- 29. 3. 2026 - 48,9 €
- 20. 3. 2026 - 48,9 €
- 13. 3. 2026 - 79 €
- 8. 3. 2026 - 49,9 €
- 27. 2. 2026 - 49,9 €
- 22. 2. 2026 - 49,9 €
- 14. 2. 2026 - 84,55 €
- 7. 2. 2026 - 49,9 €
- 30. 1. 2026 - 49,9 €
- 16. 1. 2026 - 80,75 €
- 2. 1. 2026 - 80,75 €
- 25. 12. 2025 - 81,6 €
- 7. 11. 2025 - 80,75 €
- 2. 11. 2025 - 80,75 €
- 8. 9. 2025 - 49,9 €
- 7. 9. 2025 - 49,9 €
- 31. 8. 2025 - 49,9 €
- 30. 6. 2025 - 51,6 €
- 27. 6. 2025 - 51,6 €
- 22. 6. 2025 - 51,6 €
- 14. 6. 2025 - 51,6 €
- 1. 6. 2025 - 51,6 €
- 23. 5. 2025 - 51,6 €
- 18. 5. 2025 - 51,6 €
- 11. 5. 2025 - 51,6 €
- 25. 4. 2025 - 51,6 €
- 18. 4. 2025 - 51,6 €
- 5. 4. 2025 - 51,6 €
- 29. 3. 2025 - 51,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Premýšľate o zmene? Hľadáte niečo čo by vdýchlo Vášmu domovu nový život? V takom prípade Vám odporúčame spoľahnúť sa na okrúhly konferenčný stolík (2 ks) IKLIN. Jedná sa o set dvoch konferenčných stolíkov. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 80x80x45 cm a menšieho stolíka (ŠxHxV): 50x50x40 cm. Vrchný plát stolíka je z MDF (drevovláknitá doska) vo farbe dubu. Nohy stolíka sú z kovu v čiernej farbe. Svojím moderným dizajnom krásne zapasujú do klasickej aj modernej domácnosti. Dodávané sú v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 45 cm |
Parametre
| Tvar | Okrúhle |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Sety | Ano |
| Kolieska | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 13.74 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0795 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Iklin |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Dub / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | MDF / kov |
| Druh aglomerovaného materiálu | MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Doplňujúce informácie | 2 ks v balení |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | MDF / kov |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Rychle dodanie, výrobok spĺňa naše predstavy
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Dvojdielny kávový stolík Bugi dub
Okrúhly, v dekore dub, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Súprava 2 okrúhlych konferenčných stolíkov DUET, rustikálny / čiernenohy
Okrúhly, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojdielny kávový stolík Bugi rustikálny
Okrúhly, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Konferenčný stolík Dion, dub
48×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH Konferenčné stolíky Cony - biela
Mramorový, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Okrúhly stolík 84 cm VASAGLE LGT021B01
Okrúhly, sklenený, drevený
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sklenený okrúhly konferenčný stolík - LGT021B01
Okrúhly, sklenený, matný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sada 2 konferenčních stolků PALERMO I hnědá
45 cm, ⌀ 50 cm, okrúhly, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada 2 konferenčných stolíkov PALERMO I hnedá
40 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Okrúhly konferenčný stolík s čiernym rámom
Okrúhly, sklenený, na kolieskach
Dostupné v 6 e-shopoch

Konferenčný stolík LCT071B13
80×44 cm, sklenený, drevený
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Sada 2 konferenčných stolíkov MILL biela FAT1466
Mramorový, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Súprava 2ks konferenčných stolíkov QUADRO, dekor rustikálne hnedá
40×50×40 cm, s úložným priestorom, mramorový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Súprava 2ks konferenčných stolíkov QUADRO, dekor rustikálne hnedá
40×40×40 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčné stolíky, set 2 ks, betón/čierna, IKLIN
Okrúhly, na kolieskach, matný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kávový stolík LGT021B01
Sklenený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík HERNING Craft
S úložným priestorom, kovový, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
TRENDIE Kávový stolík Glassy
Okrúhly, sklenený, matný
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
BEST konferenčný stolík, dub/čierna
Okrúhly, v dekore dub, s úložným priestorom
Doprava zadarmo
Konferenčný stolík MOOD, 500x500 mm, breza, čierna
Na kolieskach, v modernom štýle, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
LUSSO Matná Biela/Čierna matná - MODERNÝ STOLÍK SO ZDVÍHAVOU STOLOVOU DOSKOU + ÚLOŽNÝ PRIESTOR + POLICA (NA KOLESÁCH!)
112×66 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 4 dni
Set dvoch konferenčných stolíkov - mramorové (čierne nohy)
Drevený, rozkladací, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
NYX Dub Artisan/Antracitová - MODERNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK SO ZÁSUVKOU, LOFT
40×90×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
Sada 2ks konferenčných stolíkov QUADRO, dekor dub artisan
45×50×45 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 15 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čierny okrúhly konferenčný stolík s čiernou doskou ø 80 cm Vita – House Nordic
45 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčné stolíky, set 2 ks, biela/čierna, IKLIN
Okrúhly, na kolieskach, matný
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Sada 2ks konferenčných stolíkov QUADRO, dekor dub artisan
45×45×45 cm, v dekore dub, matný
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
Set dvoch štvorcových konferenčných stolíkov - rustikálne (čierne nohy)
Drevený, rozkladací, na kolieskach
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sada 2 konferenčných stolíkov PRAVEN mramorová, biela / čierna
Kovový, štvorcový, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stôl Actona Seaford, ⌀ 80 cm
45 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, na kolieskach
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
CH Konferenčné stolíky Cony - hnedá
Drevený, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík (2 ks) Iklin - biela / čierna
45×80×50-80 cm, okrúhly, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - craft zlatý / biely lesk
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
