



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Redo máme skladom za cenu 79.92 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Celkový príkon svietidla | 12,5 W |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12,5 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 995 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 70 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Štýl | Ostatné |
| Series | OUT WALL Redo, PHASER Redo |
| Výrobca | REDO |


Stojanové, plastové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Závesné
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Závesné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Závesné
Skladom


Nástenné
Skladom
Do zeme, stojanové
Skladom


Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom

Kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom

Stojanové
SkladomPlastové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom