


Rozmery 83×150×43 cm
Lavica do kuchyne BON-01 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z kvalitnej, laminovanej DTD, v prevedení sonoma svetlá, no na výber sú aj iné farebné prevedenia. Na pevnej konštrukcii tvorenej dvomi robustnými nohami má upevnené dva sedáky a dve opierky chrbta, ktoré zabezpečia pohodlné sedenie pri rodinných obedoch a sú čalúnené kvalitnou ekokožou vo farbe béžová, pričom na výber sú aj iné farby. Bonusom sú hrany obohatené o úpravu ABS, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu, vlhkosti a udržuje farebnú stálosť. Hrúbka drevotriesky je 16 mm a 25 mm. Je vhodné ju umiestniť do malých a stredne veľkých kuchýň a svojim dizajnom skvele zapadne do každého štýlu kuchyne. Rozmery lavice (ŠxHxV): 150x43x83 cm.
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál poťahu | EKO koža |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.11 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 41.5 kg |
| Značka | MEBLOCROSS |
| Typové označenie | Bond BON-01 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Sonoma svetlá / béžová ekokoža |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | DTD / ekokoža |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Výhody produktu | ABS hrany |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | DTD / ekokoža |
| Výrobca | MEBLOCROSS |

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom