Odporúčame
Rustikálny konferenčný stolík Verona V-7 - hnedá
Rozmery 57×120×60 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 573 €
- 18. 7. 2024 - 573 €
- 1. 7. 2024 - 674 €
- 4. 4. 2024 - 625 €
- 15. 1. 2024 - 602 €
Popis produktu
Rustikálny konferenčný stolík VERONA V-7 patriaci pod kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť ako v ozajstnom zámku, kaštieli či paláci. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x57 cm a je v elegantnom hnedom farebnom prevedení. Vznešená kolekcia Verona pretvorí Váš domov na skutočné kráľovstvo plné harmónie, elegancie a pokoja. Kolekcia je dostupná aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 57 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Čistá váha výrobcu | 21.85 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.12 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 23 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | TARANKO |
| Typové označenie | Verona V-7 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Klasický |
| Materiál | Dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| Výrobca | TARANKO |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
















