





Rozmery 160×230 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 212,18 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Braided ponúka moderné, ručne vyrobené koberce, ktoré sú ideálne na použitie ako v interiéri, tak aj exteriéri. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Tieto koberce sú nielen krásne, ale aj praktické – ľahko sa čistí, čo ich robí ideálnou voľbou pre miesta s vysokým pohybom. S jedinečným tkaním a nadčasovým dizajnom, kolekcia Braided prináša do každého priestoru moderný a štýlový nádych. Špecifikácia: ▪ Materiál: 100% polypropylén ▪ Celková hrúbka: 10 mm ▪ Hmotnosť: 1,70 kg/m²
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
| Umiestnenie | Interiérové, Vonkajšie |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | Braided |
| Rozmer | 160x230 cm |
| Dĺžka | 230 cm |

160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
95×140 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×240 cm, s dlhým vlasom, prírodný
SkladomDoprava zadarmo
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
200×290 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
60×230 cm, tkaný, behúň
Skladom
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
60×200 cm, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×110 cm, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní