Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Zeleno-krémový koberec z viskózy 95x140 cm Oriental – Nouristan
Rozmery 95×140 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 62,56 €
- 25. 5. 2026 - 62,56 €
- 8. 5. 2026 - 60,67 €
- 1. 5. 2026 - 64,08 €
- 24. 4. 2026 - 60,09 €
- 26. 3. 2026 - 56,9 €
- 17. 3. 2026 - 58,07 €
- 10. 3. 2026 - 61,43 €
- 18. 2. 2026 - 62,79 €
- 14. 2. 2026 - 60,29 €
- 5. 2. 2026 - 63,53 €
- 23. 1. 2026 - 60,86 €
- 14. 12. 2025 - 62,79 €
- 27. 11. 2025 - 59,04 €
- 22. 11. 2025 - 60,54 €
- 1. 11. 2025 - 61,04 €
- 20. 10. 2025 - 58,04 €
- 26. 9. 2025 - 68,88 €
- 19. 9. 2025 - 65,44 €
- 3. 8. 2025 - 68,88 €
- 22. 6. 2025 - 63,37 €
- 25. 4. 2025 - 47 €
- 18. 4. 2025 - 51,79 €
- 26. 5. 2026 - 61,5 €
- 25. 5. 2026 - 61,5 €
- 8. 5. 2026 - 55 €
- 1. 5. 2026 - 64,08 €
- 24. 4. 2026 - 56,1 €
- 26. 3. 2026 - 49,72 €
- 17. 3. 2026 - 49,72 €
- 10. 3. 2026 - 58 €
- 18. 2. 2026 - 61,5 €
- 14. 2. 2026 - 55,3 €
- 5. 2. 2026 - 61,5 €
- 23. 1. 2026 - 57 €
- 14. 12. 2025 - 61,5 €
- 27. 11. 2025 - 54 €
- 22. 11. 2025 - 57 €
- 1. 11. 2025 - 58 €
- 20. 10. 2025 - 52 €
- 26. 9. 2025 - 68,88 €
- 19. 9. 2025 - 62 €
- 3. 8. 2025 - 68,88 €
- 22. 6. 2025 - 63,37 €
- 25. 4. 2025 - 47 €
- 18. 4. 2025 - 47 €
Popis produktu
Zeleno-krémový koberec z viskózy 95x140 cm Oriental – Nouristan
Rozmery
| Šírka: | 95 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Druh | Kusové |
| Vzor | Kvetinový |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Zelená |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Orientálny |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna/viskóza |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 1.1 kg |
| Dĺžka | 140 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Úprava | Heat set |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | So strapcami |
| Typ vlasu | Slučka (rovnomerná) |
| Produktový rad | Nouristan Naveh |
| Dizajnový štýl | Boho/romantický/klasický |
| Kvalita | Back To School/Extra |
| Hustota | 840 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Bodové čistenie/pravidelne vysávajte/utierajte suchou handričkou/iba profesionálne čistenie |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 40% bavlna/60% viskóza |
| Výrobca | Hanse Home |
Recenzie
Odporúčame

Koberec Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, tkaný, kusový
Skladom
Behúň Agnella Standard Tamir krém
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cm, tkaný, kusový
Skladom
Krémový koberec 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Ružový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Almendro, Ø 160 cm
⌀ 160 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec CHEAP PP BGX D325A horčicový
Perzský, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cm, kusový, v modernom štýle

Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vonkajší koberec 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, tkaný, perzský

Sivý/béžový koberec 200x290 cm – Universal
200×290 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch

Krémovo-sivý koberec 133x190 cm Sensation – Universal
133×190 cm, tkaný, kusový
Skladom
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Hnedý vnútorný a vonkajší koberec 80x150 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
80×150 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Žltý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm
Kusový, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Béžový vonkajší koberec 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 120x170 cm Leon – Villeroy&Boch
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tmavomodrý behúň 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Modrý/béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový

Koberec ROYAL ADR 1745 bordový
60×200 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivokrémový prateľný koberec 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely jutový koberec 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Krémový koberec 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sivý koberec 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, tkaný, kusový
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom





































































