História cien
- 28. 5. 2026 - 111 €
- 8. 5. 2026 - 111 €
- 29. 4. 2026 - 127 €
- 24. 4. 2026 - 108 €
- 21. 4. 2026 - 127 €
- 17. 4. 2026 - 108 €
- 28. 3. 2026 - 127 €
- 24. 3. 2026 - 125 €
- 16. 1. 2026 - 103 €
- 18. 12. 2025 - 104 €
- 18. 12. 2025 - 105 €
- 11. 12. 2025 - 96 €
- 5. 12. 2025 - 97 €
- 27. 11. 2025 - 98 €
- 22. 11. 2025 - 104 €
- 7. 11. 2025 - 105 €
- 1. 11. 2025 - 109 €
- 9. 10. 2025 - 100 €
- 8. 10. 2025 - 95 €
- 7. 10. 2025 - 119 €
- 3. 10. 2025 - 102 €
- 1. 10. 2025 - 119 €
- 24. 9. 2025 - 90 €
- 16. 9. 2025 - 95 €
- 16. 9. 2025 - 119 €
- 12. 9. 2025 - 102 €
- 29. 8. 2025 - 119 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vzhľadom na výrazný kvetinový motív a nevšedne tvarovaný okraj sa tento koberec od značky Flair Rugs stane neprehliadnuteľným doplnkom každého interiéru. Jedinečnosť mu dodáva aj starostlivá ručná výroba z prírodných vlnených vlákien s dôrazom aj na ten najmenší detail.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Vzor | Kvetinový |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Typ | Behúň |
| Materiál | Bavlna, Vlna |
| Farba | Ružová |
| Tvar | Atypické |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Štýl | Retro |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Vlna |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 5 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Spôsob výroby | Ručne všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Shaped Wool |
| Dizajnový štýl | Romantický/boho |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 3600 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/ručne tkaný |
| Starostlivosť | Neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou/pravidelne vysávajte/iba profesionálne čistenie/príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/nepoužívajte chemické bielidlo/nenamáčať |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% vlna |
| Výrobca | Flair Rugs |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pomer kvality a ceny je sklamaním. Pekný model, ale už sa vyťahujú nite.
Neviem, či sa povrch časom vyčistí, momentálne je ešte stále plný vlákien a chlpov z tmavých ponožiek, pančúch a oblečenia.
Podobné produkty

Koberec PORTLAND R216C vizon - svetlosivý kruh
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LISBOA MAIOLICA bež Lisabonský štýl kruh
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LUCE 74 dlažobné kocky - sivý / horčicový
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Elisa PF40A béžový / zlatý
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Summer Marmur krémový / sivý
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PETRA 3079 1 244
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Soft Shrink Murry Perla
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PORTLAND R216B svetlosivý / tmavomodrý kruh
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec PORTLAND R216C vizon - svetlosivý
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec HEOS 78428 krém / ružový lístie
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Behúň DELHI GUMUS OPAK 6133B SFJ
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec HOME 351 krémový / hnedý
80×150 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 6 dní
Krémový ručne tkaný jutový koberec 160x230 cm Roya Violette – Elle Decoration
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec DISTIN 0816A Ornament / vintage, modrý / svetlozelený / biely
80×150 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec GNAB 60642653 Kvety ruže sivý / biely
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Behúň COLORADO 2512A CHU biely
Perzský, behúň, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec GALYA K3727A hnedý kruh
⌀ 120 cm, tkaný, perzský
Na odoslanie o 6 dní
Koberec CORE 1818 Geometrický - slonia kosť / zlatý
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Isfahan Walencja pieskový
160×240 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec MENDES TIGRE béžový
120×80 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň HEOS 78537 sivý / ružový / krém HEXAGON
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Marica béžový
160×240 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec COZY Lina, geometrický, marmur - hnedý
140×190 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec NOBLE 1515 64 Mramor, geometrický - krém / sivý
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec RAW MODI
200×300 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec AKRYL VALS 09987A C69 74 Ornament, sivý / slonia kosť
80×100 cm, kusový, orientálny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CORE 1818 Geometrický - slonia kosť / biely
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Arte Heritage Imagine
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec CORE 247A Ornament Vintage - krémový / hnedý
120×170 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec COZY Lina, geometrický, marmur - sivý
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Isfahan M Fris popol
Kusový, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Protišmykový behúň Caro 17 hnedý / béžový, kosoštvorce
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom







