










Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: 100% polyester - mikrovlákno Výplň: Silikónové vlákno Gramáž vrchnej časti: 70 g/m 2 Gramáž výplne: 90 g/m 2 Farba Modrá Hnedá Hmotnosť s obalom: 1 kg Rozmery 140 x 200 cm Podrobnosti Ľahká letná prikrývka Jemný a hebký vrchný materiál prikrývky Odporúčaná teplota prania: 30 °C (podľa štítku výrobcu)
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Jednolôžko |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Povrchový materiál | 100% polyester |
| Antialergický | Áno |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard |
| Ročné obdobie | Letné |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Motív | Kvety |
| Pre alergikov | Pre alergikov |
| Materiál výplne | Silikónové vlákno |
| Hmotnosť | 1 kg |

Na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
Na jednolôžko
Na odoslanie o 3 dni
240×260 cm
Skladom
Bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom


240×260 cm
Skladom

Bavlnený
Na odoslanie o 3 dni


220×220 cm, na dvojlôžko
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom

Bavlnený
Na odoslanie o 3 dni

220×240 cm, bavlnený
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
70-95×60-110 cm, bavlnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
Na jednolôžko, bavlnený, saténový
SkladomDoprava zadarmo
70-95×60-110 cm, bavlnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo