



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modré bavlnené obliečky a bahniatka pre jarný interiér aj dokonalý spánok Motív vŕbových prútikov s jahňadami na bledomodrej v podklade krásne doladí moderný štýl spálne a poteší každého priaznivca jarných dezénov. Obliečky z bavlny dokážu zaujať nielen dizajnom bielych Baburiek či Maňušiek, ale za zmienku stojí aj jemný a odolný materiál, ktorý je dobre absorbčný, vzdušný a hladký na povrchu. Obliečky v klasickom rozmere na jednolôžko v setu dvoch kusov pasujú na paplóny 140x200 a vankúše 70x90 ako uliate. Ochráňte posteľné obliečky a zdobte svoju posteľ aj cez deň. Prikrývky na posteľ sú na to ideálne.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Jednolôžko |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Gombíky |
| Štýl | Moderné, So zvieratami |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | BAHNIATKA |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Zodpovedá mojim očakávaniam
Kvalitné
Zodpovedá zobrazeniu
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Skladom
220×240 cm
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
Na jednolôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Saténový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

200×220 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm
Skladom
Na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
200×210 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70-90×60-80 cm
Na odoslanie o 1 deň

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
Na dvojlôžko
Skladom

220×240 cm, bavlnený
Skladom
Na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo

Bavlnený


220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom