



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 57 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžový prešívaný pléd zo žakára 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 260 cm |
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Žakár/damask |
| Vlastnosti plédov cez posteľ | Prešívaný |
| Váha | 2.324 kg |
| Rozmer | 240x260 |
| Dĺžka | 260 cm |
| Produktový rad | Opulent Jacquard |
| Vzor | Jednofarebné/orientálné/ornamenty |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 51% bavlna/6% viskóza/42% polyester |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Používateľské recenzie
páčilo sa mi
Přehoz je krásný, ale zapáchal, bohužel vrácen, nebyla jsem si jista, jestli by po vyprání zápach nepřetrvával.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Elegantní a hebký přehoz přes postele, krásná barva i provedení, lze použít i jako přikrývka.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

220×240 cm
Skladom
170×210 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
240×260 cm
Skladom
170×210 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, saténový
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, na dvojlôžko, priemer
Na odoslanie o 2 dni
170×210 cm, na dvojlôžko, saténový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko, saténový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
130×180 cm, priemer
Skladom
170×210 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
270×250 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Na odoslanie o 2 dni
180×270 cm, na jednolôžko, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, saténový
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 2 dni
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, saténový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Výška, priemer
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
76×160 cm, plážový, bavlnený

24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Kovová, hĺbka
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom