



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky a bahniatka pre jarný interiér aj dokonalý spánok Motív vŕbových prútikov s jahňadami na sivej v podklade krásne doladí moderný štýl spálne a poteší každého priaznivca sivých odtieňov. Obliečky z bavlny dokážu zaujať nielen dizajnom bielych Baburiek či Maňušiek, ale za zmienku stojí aj jemný a odolný materiál, ktorý je dobre absorbčný, vzdušný a hladký na povrchu. Obliečky v klasickom rozmere na jednolôžko v setu na dve postele pasujú na paplóny 140x200 a vankúše 70x90 ako uliate. Ochráňte posteľné obliečky a zdobte svoju posteľ aj cez deň. Prikrývky na posteľ sú na to ideálne.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Gombíky |
| Štýl | Moderné, So zvieratami |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | PIVONKY |
| Výrobca | XPOSE® |

Na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
Na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
70-90×60-80 cm
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×210 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

220×240 cm, bavlnený
Skladom
220×240 cm
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom

220×240 cm, na dvojlôžko
Skladom


220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Bavlnený
Doprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na jednolôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom