



















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 442 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie Scania 500R HL698 červené 4x4 Rozmery balenia: 129 cm x 60 cm x 53 cm Hmotnosť balenia: 34 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | HL698 |
| Max. zaťaženie | 40 kg |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 28 kg |
| Rozmery vozidla | 126 cm x 68 cm x 102 cm |
| Audio | USB |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 2x12V7Ah |
| Rýchlosť | 2-5 km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 4x45W |
| Výrobca | LEAN CARS |






Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom









Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo







Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom