







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové autíčko Mercedes KL-1666-1 červené Rozmery balenia: 88 cm x 48,5 cm x 26 cm Hmotnosť balenia: 11 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Šírka výrobku v centimetroch | 26 |
| Výška tovaru v centimetroch | 88 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 46 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Batéria | 12V4,5Ah |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Audio | Bluetooth |
| Disk | 2x35W |
| Vlastná hmotnosť | 8,7 kg |
| Rýchlosť | 2-5 km/h |
| Model | KL-1666-1 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 17541.330000000002 |
| Rozmery vozidla | 115 cm x 72 cm x 62 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |







Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo









Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Plastové
Skladom
Drevené
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 26 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo