







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Oranžová Toyota Tundra na akumulátor Toyota Tundra je pick-up, ktorý je pripravený zvládnuť akékoľvek podmienky. Poradí si s blatom, nerovnou cestou aj veľkým nákladom. Tundra skvele slúži vodičom nielen pri víkendových výletoch do neznáma, ale aj pri preprave stavebného materiálu. A čo poviete na jej zmenšenú verziu, teda detský model na akumulátor ? Auto na akumulátor v oranžovej farbe je skvelou voľbou pre deti, ktoré milujú obdivovať mohutné terénne autá. Detská verzia Toyoty Tundry je skvelou voľbou pre chlapcov aj dievčatá. Slnečná, teplá farba modelu sa fantasticky kombinuje s tmavým interiérom a doplnkami , vďaka čomu sa toto auto stane obľúbenou hračkou vášho dieťaťa. Podsvietená konzola obsahujúca imitáciu palubnej dosky, prepínačov a ovládačov spôsobí, že sa každý malý chlapec či dievčatko bude cítiť ako plnohodnotný dospelý vodič. Pomôže mu v tom ergonomicky tvarovaný volant vybavený klaksónom a melódiami, ako aj MP3 prehrávač spojený s FM rádiom . V jeho konštrukcii je umiestnený USB port, ako aj vstup na TF pamäťovú kartu, vďaka čomu bude dieťa môcť cestovať v spoločnosti svojich obľúbených melódií. Sme si istí, že takto dobre vybavené auto na batériu vyvolá úsmev na tvári vášho malého. Čím sa vyznačuje detská Toyota Tundra ? V jej interiéri sa nachádza mäkká, široká lavica potiahnutá eko-kožou , zatiaľ čo vonkajšie prvky, ktoré upútajú pozornosť už z veľkej vzdialenosti, sú tónované predné sklo a oblúk so štvoritým halogénovým osvetlením . To nie je všetko – v zadnej časti vozidla sa nachádza otvorený batožinový priestor , do ktorého malý vodič zmestí všetky svoje poklady. Má zadné dvere upevnené na pántoch na spodnom okraji, čo výrazne uľahčuje nakladanie a vykladanie hračiek, ktoré dieťa preváža. Vyberte si oranžovú Toyotu Tundru na batériu kvôli: - použitiu certifikovaných materiálov najvyššej kvality , - bezpečnej konštrukcii vozidla zohľadňujúcej komfort a bezpečnosť dieťaťa, - vybraným komponentom zodpovedným za dlhú životnosť autíčka, - prednému a zadnému LED osvetleniu + oblúku, - maximálne zaťaženie dosahujúce približne 50 kg . Sme si istí, že prezentovaná Toyota Tundra na akumulátor prinesie dieťaťu mnoho nezabudnuteľných zážitkov . Pod jej „kapotou“ sa skrýva motor s výkonom 2x45 W a akumulátor s elektromotorickou silou 12 V 7 Ah . Oranžové autíčko pre batoľatá sa spúšťa stlačením tlačidla START/STOP , dosahuje rýchlosť od 3 do 5 km/h – brzdiť môže buď vodič uvoľnením plynového pedála, alebo rodičia pomocou diaľkového ovládača 2,4 G , ktorý je súčasťou balenia. Zmenšená verzia Toyoty Tundry je podľa odporúčaní výrobcu určená pre všetky deti, ktoré dosiahli vek 3 rokov , avšak pod dohľadom rodičov alebo starých rodičov ju môžu úspešne používať aj deti v nižšom veku. Slnečná , oranžová terénna verzia auta má certifikát CE , čo je zárukou bezpečnej zábavy.
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 70 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 150 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Tlmiče nárazov | 2 - Späť |
| Kľúče | Tlačidlo START/STOP |
| Značka | Toyota |
| Vlastná hmotnosť | 27 kg |
| Model | Nová Toyota Tundra |
| Celková hmotnosť v gramoch | 70000 |
| Rozmer balenia | 150 x 70 x 42 cm |
| Rozmery vozidla | 134 x 82 x 76 cm |
| Svetlá | Osvetlený prístrojový panel |
| Výrobca | LEAN CARS |



Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové
Skladom
Drevené
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, so strieškou, textilná
SkladomDoprava zadarmo
Analógová
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 26 e-shopoch
Skladom
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo