Porovnajte ceny od 190 € do 251,9 € v 5 e-shopoch:
Ramiz Turbo-S batériové auto pre deti Červené SUV + diaľkové ovládanie
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 5 e-shopov v cenovom rozpätí od 190 € do 251,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 22,43 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 1. 5. 2026 - 212,43 €
- 9. 4. 2026 - 212,43 €
- 2. 4. 2026 - 210,34 €
- 29. 3. 2026 - 210,04 €
- 21. 3. 2026 - 205,43 €
- 1. 5. 2026 - 190 €
- 9. 4. 2026 - 190 €
- 2. 4. 2026 - 180,5 €
- 29. 3. 2026 - 179 €
- 21. 3. 2026 - 179 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Turbo-S batériové auto pre deti Červené SUV + diaľkové ovládanie je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 101 cm, Šírka 63 cm, Výška 51 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 33 cm, Šírka 8 cm, Diaľkové: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 33 cm, Šírka 8 cm, Tlmiče: 2 x zadné, 2 x predné, Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti rýchla/pomalá, Svetlá: LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Spínač svetiel, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Turbo-S Vozidlo Červená Motor 2 x 12 V/16 000 ot./min/30 W Batéria 2 x 6 V/4,5 Ah/20 hod. Diaľkové 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá Kolesá z EVA peny, Priemer 33 cm, Šírka 8 cm, Tlmiče 2 x zadné, 2 x predné, Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti rýchla/pomalá, Svetlá LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Spínač svetiel, Vybavenie Audio panel MP3, FM rádio, Predinštalované zvonenia, Slot na SD kartu, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódiami a klaksónom na volante, Indikátor nabitia Áno, Štart Podsvietený spínač, Otváranie dverí Áno + zámok dverí, Rukoväť na prenášanie Sklopná rukoväť vpredu a dodatočné kolieska vzadu, Sedadlo Hĺbka 18 cm, Šírka 37 cm, Výška 29 cm, Bezpečnostné pásy, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 101 cm, Šírka 63 cm, Výška 51 cm, Hmotnosť vozidla 15,6 kg, Rozmery kartónu 105,5 x 58,5 x 41 cm, Hmotnosť kartónu 18,2 kg Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 8 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, 12 V/1000 mA nabíjačka, Diaľkové ovládanie, Kábel Mini Jack.
Parametre
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Rozmery vozidla | Dĺžka 101 cm,Šírka 63 cm,Výška 51 cm |
| Starttyp | Podsvietený spínač |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo STOP |
| Rozmery balenia | 105,5 x 58,5 x 41 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Kolesá – priemer | ⌀33 cm |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Svetlá výška | 8 cm |
| Hmotnosť vozidla | 15,6 kg |
| Kolesá – šírka | 8 cm |
| Batéria – kapacita | 4,5 Ah |
| Batéria – počet ks | 2 |
| Motor – výkon | 30 W |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá,Zadné svetlá,Spínač svetiel |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Štart | Podsvietený spínač |
| Hmotnosť balenia | 18,2 kg |
| Batéria – napätie | 6 V |
| Motor – otáčky | 16 000 ot./min |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Tlmiče | 2 x zadné,2 x predné |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Výrobca | Ramiz |
Podobné produkty

LEAN CARS Mercedes G500 batérie auto červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Elektrické auto Rapid Racer pre deti, červené SUV + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Porsche Cayenne Červené vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
JOKOMISIADA Detský akumulátorový pickup s majákom a sirénou PA0323
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Audi R8 LIFT Batéria auto červená
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Land Rover Discovery DLS-K06 Červené batériové vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Audi Q8 Lift na batérie pre deti Červené SUV + diaľkové ovládanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Mercedes KL-1666-1 Červené batériové vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi RS Q8 batériové auto ružové
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Audi E-Tron Sportback pre deti Červená + Pilot + pohon 4x4 + pomalý štart + rádio MP3 + LED
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi RS Q8 batériové auto červené
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Mercedes DK-MT950 4x4 Červené auto na batérie
SkladomDoprava zadarmo
Elektrické autíčko Mercedes CLS 350 červené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Elektrické autíčko Mercedes CLS 350 červené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LEAN CARS Mercedes CLA 45s Red AMG 4x4 Auto na batérie
SkladomDoprava zadarmo
Elektrické autíčko Audi RS 6 červené
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrické autíčko Audi RS 6 červené
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Ramiz BMW M5 DRIFT Červená
SkladomDoprava zadarmo
JOKOMISIADA Elektromobil RANGE ROVER 4x4 – displej diaľkového ovládania PA0319 červený
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Aston Martin DBX na batérie pre deti Červená + diaľkové ovládanie + EVA + pásy + pomalý štart + LED zvuk
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Range Rover Evoque Červený lakovaný automobil na batérie
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Turbo-S batériové auto pre deti Biele + Diaľkové ovládanie + Pomalý štart + EVA kolesá + MP3 rádio
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Nabíjacie auto WMT-666 Red
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Scania 500R HL698 Červená 4x4 Autobatéria
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Land Rover Discovery DLS-K06 Ružová batéria
SkladomDoprava zadarmo
Elektrické autíčko Audi RS e-tron GT červené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické autíčko Audi RS e-tron GT červené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LEAN CARS Mercedes AMG GT3 Červené batériové vozidlo
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatéria HL1538 Červená
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Land Rover Discovery Elektrické auto pre deti, červené SUV + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Mercedes AMG GT3 Orange Batériové auto
SkladomDoprava zadarmo









