






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie YSA036 ružové 4x4 Rozmery balenia: 102 cm x 63 cm x 35 cm Hmotnosť balenia: 22 kg
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 85 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 55 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Audio | Vstup MP3 |
| Výška tovaru v centimetroch | 155 |
| Disk | 4x45W |
| Vlastná hmotnosť | 19 kg |
| Model | YSA036 |
| Rýchlosť | 4-7 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 120770.83 |
| Rozmery vozidla | 114 cm x 74 cm x 64 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 31 cm, liatinový, s pokrievkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
⌀ 29 cm, liatinový, s pokrievkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní