






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Terénne autíčko na batériu S618 v červenej farbe Rodinné prechádzky a výlety s dieťaťom v autíčku na batériu S618 prinesú veľa radosti nielen vodičovi, ale aj jeho rodičom. Vďaka tomuto riešeniu nadobudne každá zábava mimo domu úplne iný charakter, čím sa uľaví rodičom – môžete zabudnúť na to, že si so sebou beriete detský kočík. Veríme, že takáto zábava už od najútlejších rokov života vášho dieťaťa môže prerásť v začiatok automobilovej vášne , ktorá ešte viac upevní putá s otcom, dedkom a bratmi. Presvedčte sa sami o červenom džípe S618 a objavte všetky jeho možnosti. Čím sa vyznačuje červený model S618 na akumulátor? - neutrálna farebná schéma, vhodná pre chlapcov aj dievčatá, - dizajn inšpirovaný vozidlami v plnej veľkosti, - pevnosť a odolnosť konštrukcie , - komponenty najvyššej kvality, - jednoduché, intuitívne ovládanie, - diaľkové ovládanie . Konštrukcia červeného džípu S618 bola v každom detaile prispôsobená malým deťom, o čom svedčí pohodlné, široké sedadlo, otočný volant s ergonomickým tvarom, doplnený zvukovými tlačidlami, či uloženie na širokých, profilovaných kolesách vyrobených z inovatívneho materiálu EVA , ktorý zaručuje pohodlie a komfort dieťaťa za všetkých podmienok. Každé dieťa jazdiace na svojom akumulátorovom vozidle sa v okamihu môže cítiť, ako keby sedelo za volantom skutočného terénneho auta. Tento pocit umocňuje dizajn džípu, oživený rôznorodými nálepkami v kontrastných farbách, či kokpit plný imitácií rôznych ukazovateľov , prepínačov a tlačidiel. Červený ekvivalent skutočného terénneho vozidla je vybavený predným LED osvetlením, ktoré robí hru ešte realistickejšou, zároveň uľahčuje spozorovanie a obchádzanie prekážok nachádzajúcich sa na ceste malého vodiča a zvyšuje úroveň bezpečnosti pri hre po zotmení, ako aj MP3 prehrávačom s USB vstupom a slotom pre SD karty. Masívna a pevná konštrukcia vozidla S618 v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi zaručuje dieťaťu skvelú zábavu na dlhé roky. Dôkladne prepracovanie interiéru spôsobí, že sa dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute – ktoré môže riadiť samo. Ak však chcete mať kontrolu nad jeho vozidlom vy, vezmite do ruky diaľkový ovládač 27 MHz , ktorý je súčasťou sady , a postarajte sa o to, aby sa úsmev nezmazal z tváre vášho dieťaťa. „Pod kapotou“ detského autíčka sa nachádza akumulátor 12V7Ah a dva motory s výkonom 45 W každý – toto riešenie umožňuje jazdu rýchlosťou od 3 do 5 km/h . Detský model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou, ako aj intuitívnym pedálom, ktorý v sebe spája funkciu plynu a brzdy – vozidlo sa zastaví samo, keď malý pretekár zloží nohu z pedála. Detské akumulátorové autíčko S618 v červenej farbe je podľa odporúčaní výrobcu určené pre všetky deti staršie ako 3 roky. Vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý je súčasťou balenia, ho môžu používať aj menšie deti. Miniatúrne vozidlo má certifikát CE , je zabalené v kartónovej krabici, v ktorej sa nachádzajú všetky konštrukčné prvky a návod uľahčujúci montáž jednotlivých častí. Rozmery balenia : 116 cm x 61 cm x 38 cm. Hmotnosť : 22,5 kg.
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 65 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Výška tovaru v centimetroch | 120 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Značka | Štíhle autá |
| Počet dverí | 2 |
| Audio | Vstup MP3 |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Kód výrobcu | 2551 |
| Vlastná hmotnosť | 22 kg |
| Model | Jeep Raptor |
| Celková hmotnosť v gramoch | 52000 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 22.5 |
| Rozmer balenia | 117 cm x 61 cm x 38 cm |
| Rozmery vozidla | 110 cm x 73 cm x 78 cm |
| Diaľkové ovládanie | 27MHz |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo