











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 741 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektromobil Maverick CAN-AM Turbo RR STRONG AIR, oranžový Rozmery balenia: 145 cm x 77 cm x 51 cm Hmotnosť balenia: 48 kg
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 77 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 51 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 94902.5 |
| Výška tovaru v centimetroch | 145 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | CAN-AM Turbo RR AIR |
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Kolesá | Nafukovacie |
| Vlastná hmotnosť | 42 kg |
| Rozmery vozidla | 145 cm x 84,5 cm x 79,5 cm |
| Audio | USB |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 2x24V7Ah |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 4x200W |
| Výrobca | LEAN CARS |















Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom








