


















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové autíčko Buggy A8812 ružové 24 V Rozmery balenia: 124 cm x 57 cm x 41 cm Hmotnosť balenia: 37 kg
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Max. zaťaženie | 60 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Rýchlosť | 5-7 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 27 kg |
| Celková hmotnosť v gramoch | 50000 |
| Batéria | 24V14Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 125 |
| Model | A8812 |
| Motor | 2x100W |
| Rozmery vozidla | 123 cm x 76 cm x 63 cm |
| Svetlá | - |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo